Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Новий успіх каховського шашкіста.

22.11.2018

З 15 по 18 листопада 2018 року в м. Херсоні на базі Херсонської ДЮСШ з шахів та шашок відбувся Чемпіонат області з шашок-64 (класична гра) серед чоловіків та жінок. В змаганнях брали участь спортсмени з Херсона, Каховки, Новотроїцького та Іванівського районів. Вкотре підтвердив свій високий клас каховчанин, кандидат у майстри спорту з шашок Сергій Мішин, який здобув звання Чемпіону Херсонської області 2018 року серед чоловіків. Друге місце у херсонця Юрія Ніценка, третє - у представника Новотроїцького району Леоніда Сечіна.
Серед жінок чемпіонкою стала Катерина Солдатова з Херсона.
Кращі шашкісти за підсумками обласного чемпіонату отримали право представляти нашу область у півфіналі чемпіонату та розіграші Кубку України з шашок-64.
Щиро вітаємо Сергія Мішина з перемогою в Чемпіонаті області з шашок-64!

(Нагадаємо, що на початку листопада Сергій Мішин також здобув перемогу на всеукраїнському турнірі з шашок-64, який відбувся в м. Южноукраїнськ Миколаївської області.)