2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Нові рекорди Максима Палія

19.02.2016

Продовжує радувати шанувальників спорту нашого міста своїми високими спортивними результатами на легкоатлетичній доріжці каховчанин Максим Палій, який зараз є учнем Київського Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного.
12-13 лютого 2016 року Максим брав участь у змаганнях Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, що відбувся у м. Суми, та показав чудові результати. На дистанції 1500 м з 23 учасників, більшість з яких були старші за віком від нашого земляка, Максим показав другий результат - 4:04.14 та здобув «срібну» медаль. Наступного дня Максим вийшов на старт дистанції 800 м (всього змагались 37 спортсменів) - і знову нагорода - «бронза» з результатом 1:57.16.
А вже 17 лютого Максим Палій, якому в березні виповниться лише 17 років став учасником одного з головних  національних стартів зимового легкоатлетичного сезону - Кубку України з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся у Києві. І каховчанин не загубився серед дорослих та знаних легкоатлетів України. Він стартував на дистанції 800 м і показав сьомий результат серед 39 спортсменів - 1:55,37 та виконав, таким чином норматив кандидата у майстри спорту України з легкої атлетики. Добрі виступи нашого земляка у цьому сезоні дозволили йому стати кандидатом до складу збірної команди України у своїй віковій категорії.
Щиро вітаємо Максима зі спортивними перемогами, бажаємо здоров’я та подальших успіхів у здійсненні всіх задумів і мрій!