UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

"НОВА ГЕНЕРАЦІЯ" ПРОВОДИТЬ ТРЕНІНГИ У КАХОВЦІ


10.03.2015

З початку 2015 року у Каховці проведено вже два тренінги в рамках роботи, яку проводить на території Херсонської області громадська організація “Нова генерація”. Під час тренінгу піднімалися дуже важливі питання: що сталось з людьми після подій останнього часу в Україні, як допомогти сім’ям переселенців із зони АТО, як запобігти наслідкам шокової травми і наслідкам пост травматичного стресового розладу.

 З болем в серці про ті сумні обставини розповідала людина, яка була змушена разом з родиною покинути рідну домівку в Луганській області.

Повагу викликала розповідь жінки, жительки нашого міста, яка перевезла із Станиці Луганської стареньких батьків та опікується ними.

На заході були присутні спеціалісти служб, які надають підтримку та допомогу біженцям, а саме: міського та районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінь праці та соціального захисту населення, відділів у справах дітей, Каховської кримінальної виконавчої інспекції.

На протязі п’ятигодинного спілкування було висловлено багато думок, пропозицій та намічені шляхи до вирішення поставлених питань.

Активну участь у заході взяли волонтери-активісти: Анастасія Пантелєєва та Наталія Хандусь, а також журналіст газети “Доброго ранку, Херсонщина” Андрій Вєдєнєєв.