П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ПОНАД УСЕ” - ПІД ТАКИМ ДЕВІЗОМ ПРОЙШОВ Х МОТОФЕСТИВАЛЬ “ТАЧАНКА 2017”

01.08.2017

28-30 липня в Каховці відбувся в десяте традиційний мотофестиваль "Тачанка 2017", який за да дні зібрав більше чотирьох тисяч своїх прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з усіх регіонів нашої країни, в тому числі і 480 байкерів та 42 музиканта. Мотогості фестивалю зібрались з 10 регіонів України: Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Житомирська, Київська області, а також з м. Київ та Автономної Республіки Крим. Під час "Тачанки" організатори приділили особливу увагу і захисникам країни - воїнам АТО. На фестиваль приїхали також 9 байкерів-учасників АТО. Мотофестиваль в цьому році отримав девіз - "Незалежність понад усе". Незважаючи на непогоду (особливо 29 липня) заходи фестивалю відвідало близько 4 тис. чоловік. Організатори та ініціатори фестивалю: ММГО "Колеса Дракона" та відділ у справах молоді та спорту, які підготували багато традиційних і нетрадиційних заходів для учасників і гостей: мотопарад (який вперше очолювали місцеві байкери батько і син Левченки: Олексій ("Лев" і Лев, який доречі став наймолодшим байкером мотофестивалю - 5 років), колективне фото на монументі "Легендарна Тачанка", Чемпіонат по кастомайзінгу (переможець зібрав приз 570 грн., які організаторами передані БФ "Лепта"), "мокра дискотека", два рок-концерти, байкерські конкурси, молодіжна дискотека від Dj "KOT", Dj "Iwan Nasarov". Ведучий Юрій Скляр та MC "MOTOR", фаєр-шоу від Новокаховської файєр-групи "Хорс" (керівник Ігор Остроумов), екскурсія вулицями міста, яку чудово провела член оргкомітету Інна Матросова, пивний чемпіонат, вручення спеціальних байкерських номінацій, розповсюджено більше 4 тис. презервативів серед учасників мотофестивалю (окрема подяка БО Мережа Каховка (керівник Паршикова Тетяна) та Херсонському обласному БФ "Мангуст" (керівник Лисак Євгенія), карта фестивалю "Добавь свой город на карте "Тачанки 2017!", тощо. Мотофестиваль відкрив міський голова Андрій Дяченко. У байкерському таборі з успіхом проходили цікаві конкурси, серед яких було багато і суто мотоциклетних: "найгучніший сигнал", "кращий тюнінг", "найкращий вихлоп", "найкраща ілюмінація" тощо, а на переможців чекали статуетки від Стаса Горяна (до речі, така "фішка" є тільки на "Тачанці") та призи від компанії "Чумак". Для гостей свята виступали "Red Fox", "М.Т.", (всі Каховка), "Logus", "Colimator" (всі Н.Каховка), "Криголам", "I.C.People" (всі Херсон), "Ракета" (Одеса) та "Хоть Би Шо" (Миколаїв). Прикрасили мотофестиваль його ведучі: Юрій Скляр, Андрій Карєв та Віра Вовк. Сюрпризом для гостей фестивалю був "козацький куліш" від Каховського Козачого товариства (отаман Глущенко Олександр).
Організатори відзначають професійну і відповідальну роботу по підготовці та проведенню мотофестивалю: КП "КТП" (керівник Зайцев О.С.), Каховський відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Херсонській області (начальник Третьяк А.Л.), КВУ "Каховський водоканал" (керівник Грек М.М.), Каховський Районний відділ Головного Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Херсонській області (начальник Берещенко І.М.), міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит" (Матвієнко П.О.), Каховську станцію екстреної (швидкої) медичної допомоги (керівник Жар І.Й.), режисерів мотофестивалю "Тачанка 2017" Зібіньову Дар’ю та Зібіньову Світлану.
Організатори Х мотофестивалю "Тачанка 2017" дякують всім спонсорам та партнерам: ПрАТ "Чумак", ПП «Властелин», ДПДГ «Асканійське», ДПДГ «Каховське», депутат Каховської районної ради Бойко Олександр, Репілевський Данило, ФГ "Зоря Каховщини", ДТВ "Каховський ХПП", ТОВ "ЕКО-маркет", ТОВ "Тачанка - сад", друкарня «Приват», ПП "Гармонія", ПП "Лювіна", ФГ "Алтанал", ФГ "Акаунт" (Помазнюк Віктор), ФОП Прийма Андрій, ТОВ "Каховське АТП-16506", магазини: "Ромашка", "Наш магазин", ПП Приходько Олександр., ПП Вакуліч Володимир, ФОПП Барбашов Сергій, ФОП Могила Віталій, БО Мережа Каховка, ПП Юраш В.А., "Хоттабыч", Каховська ДЮСШ,
ДНЗ «КПЛСП» тощо. Медіа-підтримка: "Каховська зоря", "Новий день", "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.
А хотілось би цю інформацію закінчити словами каховчанина, який зараз проживає в Києві Максима Сисоєнка (доречі - переможець пивного чемпіонату мотофестивалю "Тачанка 2017"): "якщо ти не байкер - то це не привід не відвідувати байкерський мотофестиваль "Тачанка!!".