Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Навчання-нарада відповідальних осіб міських закладів/установ/підприємств, в приміщеннях яких розміщуються виборчі дільниці

20.10.2020

Місцеві вибори - 2020 проходять в особливих умовах - вперше в історії України в умовах пандемії. СOVID-19 не відступає, тому і захист від нього повинен бути посилений. Відповідно до цієї ситуації збільшився перелік вимог щодо організації роботи виборчих дільниць та проведення голосування.
Постановою КМУ від 14.09.2020 р №846 затверджений порядок здійснення протиепідемічних заходів при організації та проведенні виборів. Серед них - забезпечення членів виборчих комісій засобами індивідуального захисту, вимірювання температури усіх учасників виборчого процесу, дезінфекція приміщень, а також інформування про правила роботи виборчих дільниць та участі в голосуванні.
19 жовтня при виконавчому комітеті відбулося навчання-нарада відповідальних осіб міських закладів/установ/підприємств, в приміщеннях яких розміщуються виборчі дільниці.
Спочатку інспектор 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області провів інструктаж щодо правил протипожежної безпеки під час підготовки та проведення голосування.
У другій частині зустрічі були обговорені усі необхідні дії для попередження розповсюдження короновірусної інфекції при проведенні голосування.
Підготовка до виборів в Каховці розпочалася завчасно:
- були проведені обстеження усіх дільниць,
- вивчена потреба в дезречовинах, засобах захисту та ін.,
- за рішенням виконкому від 08.10.2020 р виділені кошти з міського бюджету в сумі 56,99 тис.грн.,
- проведені закупівлі відповідних товарів.
На даний час виконавчим комітетом Каховської міської ради повністю підготовлені засоби індивідуального захисту, дезінфікуючи засоби та інш.товари для забезпечення безпечного голосування 25 жовтня, які найближчим часом будуть видані на міські виборчі дільниці.
Наголошуємо, що усім виборцям при відвідуванні виборчих дільниць необхідно мати власні засоби індивідуального захисту ( маски/респіратори, рукавички) та бажано приходити з власними ручками.
Вибори в цьому році особливі, тому необхідна особлива увага щодо дотримання санітарних норм та протиепідемічних вимог з боку усіх учасників виборів.
Бережіть здоров’я своє та людей навколо.