Понеділок 11 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Наталія Жукова - чемпіонка Європи 2015 року серед жінок

03.06.2015

Блискучою перемогою Наталії Жукової завершився XVI жіночий чемпіонат Європи в Грузії. Показавши в останніх п’яти турах стовідсотковий результат, вона з 9,5 очками з 11 на пів-очка випередила грузинську шахістку Ніно Баціашвілі, і стала дворазовою чемпіонкою Європи.
Українська уславлена шахістка повторила свій успіх 15-річної давнини, зробивши справжній спортивний подвиг. При цьому чемпіонка виконала ще одну важливу задачу - вихід до наступного чемпіонату світу серед жінок.
Таке саме завдання виконала Інна Гапоненко, котра із 7,5 очками поділила 4-9 місця та посіла у підсумку 9 місце.
Нагадаємо, каховчанка Наталія Жукова і херсонка Інна Гапоненко - вихованки херсонської шахової школи, міжнародні гросмейстери, переможниці і призерки командних чемпіонатів світу, Європи і Всесвітньої шахової Олімпіади у складі збірної команди України.