Вівторок 17 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Настільний теніс

03.07.2014

28-29 червня 2014 року в м. Нова Каховка відбувся відкритий турнір з тенісу настільного, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь спортсмени Каховської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Бориса Чебукіна, які змагалися разом з тенісистами Нової Каховки та Цюрупинського району.

За підсумками турніру в першості серед юнаків каховчанин Анатолій Оглу став бронзовим призером. Ще двоє каховських спортсменів – Денис Солоп та Никита Менисенко – посіли у змаганнях сьоме та восьме місце відповідно.

Серед дівчат представниця Каховської ДЮСШ Олександра Соломчак також здобула третє місце.

Паралельно з юнацьким турніром розігрувалась першість в категорії «Мастерс». Тут перемогу святкував Борис Костюк (Мелітополь), на другому місці – Владислав Тоткало (Каховка), на третьому – Владислав Ратушняк (Дніпропетровськ).

Переможці та призери змагань були відзначені почесними дипломами, медалями та цінними винагородами від організаторів.

Б.Чебукін,

тренер-викладач з тенісу настільного