Вівторок 17 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

НАША КРАЇНА - УКРАЇНА

16.11.2015

На виконання доручення голови Херсонської обласної державної адміністрації № 263-д від 21.08.2015 та з метою проведення заходів патріотичного спрямування в Херсонській області 13 листопада 2015 року у міському Палаці культури "Меліоратор" відбувся виступ агітбригади у складі молоді Херсонського училища культури з метою широкої інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо військового обов`язку та патріотичного виховання молоді. Програма видалась яскравою та різнобарвною. Були представлені чудові вокальні номери, елементи театральної постановки, емоційне декламування віршів відомих українських поетів та чудові хореографічні номери. Також під час програми дітям розповідали і про сутність понять "волонтерство", "патріотизм" та ін. Під час виступів присутні і раділи, і плакали та, головне, відчували, що Україна - це наша країна, і ми, як її діти, маємо розділити усі її печалі та перемоги разом.
У рамках заходу виступала начальник управління культури ХОДА Світлана Думинська, яка презентувала книгу "Хронологія мужності". Всіх учасників та гостей переповнювали почуття гідності та патріотизму, представники закладів освіти щиро дякували за організований захід та зверталися з проханням про проведення таких тематичних заходів на території міста.