UKR
Неділя 11 Квітня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Народний ансамбль танцю «Надія» здобув перемогу у ІІ турі фестивалю-конкурсу народної хореографії


22.03.2021

20 березня колектив ВП МПК «Меліоратор» народний ансамбль танцю «Надія» (керівник ЗПКУ — Надія Сергеєва) вирушив до м.Одеса, щоб взяти участь у ІІ регіональному турі VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.


     Нагадаємо, що у 2019 році ансамбль взяв участь у І відбірковому обласному турі VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, що проходив у м.Херсоні. За підсумками цього туру «Надія» стала переможцем і потрапила до ІІ регіонального туру фестивалю-конкурсу, що мав проходити у жовтні 2020 року. Але у зв’язку з пандемією COVID-19 заходи фестивалю-конкурсу було перенесено на 2021 рік.


     Участь у ІІ турі також ознаменувалася перемогою наших юних артистів, які виступили на фестивальній сцені з чудовими, колоритними та емоційними танцями «Голубка» і «Дібровчанка». Тепер на черзі — ІІІ тур фестивалю в м.Києві. Голова VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім.Павла Вірського — Мирослав Вантух привітав колектив такими словами: «Сьогодні ви нас вразили майстерністю, захватом і емоційністю». Вітаємо наш талановитий колектив і бажаємо його учасникам успіхів та нових звершень у подальшому!


     Кожного учасника фестивалю було забезпечено всіма засобами індивідуального захисту: захисними масками на кожні 3 години на одну людину впродовж всієї подорожі, антисептичними засобами, індивідуальними харчовими пакетами, тощо.

 

Фото: