UKR
П'ятниця 23 Лютого 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Народні депутати України Володимир Іванов і Віталій Безгін відвідали Каховку з робочим візитом


23.12.2020

22 грудня відбулась робоча зустріч голови Каховської міської територіальної громади Віталія Немерця з народними депутатами України Володимиром Івановим (185 виборчий округ) і Віталієм Безгіним (член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою). У зустрічі взяли участь т.в.о.голови Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир; голова районної ради Валерій Брусенський; голова Каховської районної державної адміністрації Сергій Перетятько та його заступники; міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко; представники інших територіальних громад (Любимівська, Зеленопідська, Верхньорогачинська, Тавричанська, Асканія Нова та ін.).
Зазначимо, що така широкоформатна робоча зустріч у Каховці відбувається вперше за останні роки. Основною метою було обговорення проблемних питань, вирішення яких є нагальним, як для нашої громади, так і для інших громад. Деякі питання вирішувалися одразу у форматі питання - відповідь, а інші були детально обговорені з народними депутатами для подальшого подання цих питань на розгляд депутатських комісій і міністерств. Висловлювали голови громад і щиру подяку депутатському корпусу Верховної Ради за підтримку у питанні повернення акцизу до бюджетів громад, а також пропонували розглянути питання про підняття порогу тендерів.
Щодо саме Каховської громади, то наголосили на особливій важливості вирішення усіх питань, повʼязаних з прийомом-передачею лікарні. Віталій Безгін запевнив, що обовʼязково звернеться до Міністерства фінансів та Міністерства розвитку громад і територій щодо термінової розробки механізму розподілу залишків медичної субвенції за минулі роки (2019 і 2020 роки по Каховському району).
Володимира Іванова зацікавили проєкти з реконструкції набережної та інших обʼєктів, які продемонстрували міський голова Віталій Немерець і начальник відділу містобудування та архітектури Сервіназ Джепарова, а саме: "Реконструкція вул. Набережної в м. Каховка Херсонської області"; "Реконструкція вул. Миру в м. Каховка Херсонської області"; "Реконструкція площі біля МПК ,, Меліоратор" в м. Каховка Херсонської області"; "Реконструкція парку Слави в м. Каховка Херсонської області". Найбільший інтерес викликали проєкти реконструкції Набережної та площі біля МПК «Меліоратор», які розроблені у 2019 році, доволі сучасні та актуальні.
На завершення зустрічі Володимир Іванов закликав голів територіальних громад бути більш активними і наполегливими, контактувати з обласною державною адміністрацією і з депутатами у вирішенні нагальних питань.
Маємо надію, що ця зустріч буде мати продовження та вагомі результати від співпраці для розвитку і процвітання нашої громади.

Фото: