UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

НАРАДА ЩОДО ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ ТА БЕЗПЕКИ ГОРОДЯН


28.04.2016

27 квітня у залі засідань Каховського міськвиконкому відбулась нарада з керівниками відділів, управлінь міської ради, керівниками підприємств та організацій міста. На нараді розглядались наступні питання: 1. Про громадський порядок і безпеку громадян України та запобігання терористичних проявів під час проведення травневих свят та святкових і релігійних заходів в Каховці. 2. Про розпорядження міського голови від 06.04.2016 № 68-р "Про проведення в місті призову громадян України на строкову військову службу у Збройні Сили України у травні-червні 2016 року". 3. Про Указ Президента України від 29.03.2016 року № 122/2016 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2016 році" та про проведення в місті призову громадян України на строкову військову службу у Збройні Сили України станом на 27 квітня 2016 року. 4. Різне.
По першому питанню виступив начальник Новокаховського МРВ УСБУ в Херсонській області Приходько І.Г., який у своєму виступі акцентував увагу на тому, що з 29 квітня по 10 травня 2016 року в Каховці будуть проходити травневі свята та святкові і релігійні заходи, і у зв’язку з чим всім керівникам треба обов’язково звернути увагу на наступні моменти, а саме: 1) доведення до працівників підприємств та організацій, в тому числі керівників навчальних закладів інформації щодо підвищення уваги та пильності під час проведення травневих свят та святкових і релігійних заходів стосовно громадського порядку і безпеку громадян України та запобіганню терористичних проявів, терористичної загрози з боку осіб, які не є патріотами України. Обов’язково повідомляти до органів СБУ, поліції та МНС про виявлені підозрілі предмети, підозрілих осіб, які ведуть себе не адекватно, не орієнтуються на місцевості, дозволяють собі прояви сепаратизму, поширення національної ворожнечі, антидержавні висловлення, заклики щодо розколу державної єдності, поширення антидержавних символів та поліграфічної продукції тощо; 2) про тимчасові обмеження з 29 квітня по 10 травня 2016 року на проведення масових зібрань та зборів; 3) невідкладно повідомляти про нештатні події, що сталися під час святкових заходів за телефонами чергової частини СБУ ((05549) 4 25 06, 095 27 74 148), чергової частини поліції (102) та чергової частини МНС (101).
По другому питанню виступив начальник відділу у справах молоді та спорту Зубков В.А., який проінформував присутніх з Указом Президента України від 29.03.2016 року № 122/2016 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2016 році" та про розпорядження міського голови від 06.04.2016 року № 68-р "Про проведення в місті призову громадян на строкову військову службу у Збройні Сили України у травні-червні 2016 року", яким затверджено: 1) міську призовну комісію (в тому числі і резервну на випадок відсутності того чи іншого члена призовної комісії); 2) графік засідання міської призовної комісії, яка діє на базі Каховського об’єднаного міського військового комісаріату; 3) графік проведення контрольного медичного огляду призовників; 4) графік виділення автотранспорту для перевезення призовників під час проведення призову (автотранспорт для перевезення призовників надає ТОВ "СВІВ-ІНВЕСТ"). Згідно з рішенням сесії міської ради від 29.01.2016 № 91/7 "Про міську Програму "Призовна дільниця" на 2016-2020 роки" на забезпечення автомобільним транспортом призовну дільницю Каховського об’єднаного міського військового комісаріату передбачено в міському бюджеті 20 тис. грн. Медичний огляд призовники проходять на базі Каховської ЦРЛ, яка забезпечена необхідним медицинським устаткуванням.
По третьому питанню виступив військовий комісар Каховського об’єднаного міського військового комісаріату Велікорецький І.В., який у своєму виступі він звернув увагу присутніх керівників на наступне: 1) сприяння у проведенні призову та направленні осіб призовного віку 20-27 років до військового комісаріату для звірки даних призовників та проходження медичної комісії. Наголосив на особисту відповідальність керівників за невиконання заходів по забезпеченню призову на строкову військову службу згідно із законодавством України; 2) в серпні 2016 року в Херсонській області буде працювати Державна комісія щодо перевірки стану військового обліку і, в тому числі, перевірки на підприємствах і організаціях міста та району щодо роботи в даному напрямку. Каховський об’єднаний міський військовий комісаріат постійно проводить роботу з відповідальними особами, які ведуть військовий облік в Каховці та Каховському районі; 3) з питань пов’язаних з призовом та обліком призовників можна постійно консультуватись по телефону 2-08-70; 4) проінформував про план призову по Херсонській області та плану по Каховці та Каховському району в кількості 40 чоловік; 5) про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 "Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності", введеному в дію Указом Президента України від 24.09.2014 № 744/2014, щодо унеможливлення залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областей". У повістках, які надсилає військовий комісаріат призовникам чорним кольором підкреслено цю інформацію.
У "Різному" виступили: 1) начальник Каховського РВ ГУМНС України в Херсонській області Берещенко І.М., який проінформував присутніх про додержання норм та правил пожежної безпеки під час проведення святкових заходів та в місцях масового відпочинку громадян міста та району, а також про виявлення та повідомлення до чергової частини про вибухонебезпечні предмети та правила безпечної поведінки на воді. Про всі надзвичайні ситуації повідомляти по телефонам: 2 07 01, 101.
2) начальник відділу у справах молоді та спорту Зубков В.А., який проінформував про проведення міських заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом і фашизмом у другій Світовій війні, в тому числі і про проведення урочистого мітингу 9 травня 2016 року біля монументу "Вічний вогонь" у Каховці.