UKR
Середа 19 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

НАЙРОЗУМНІШІ ЗІЙШЛИСЯ У ЗМАГАННІ


23.09.2016

22 вересня 2016 року, вже вдруге, ЗОШ № 4 гостинно відкрила свої двері учасникам та вболівальникам інтелектуальної гри брейн-ринг «Моя Каховка» серед учнів загальноосвітніх міста. У змаганні приймати участь 7 команд: «Народники» (ЗОШ № 1), «Мандрівник» (СЗОШ № 2), «Аркан» (ЗОШ № 3), «Ейнштейн» (ЗОШ № 4), «Незабудки» (ЗОШ № 5), «Каховчанка» (ЗОШ № 6) та «ГУК» (гімназія).
Допомагати приймати рішення зі спірних питань запросили поважне журі: Світлану Сидьолкіну (завідуюча Каховським історичним музеєм), Людмилу Остроумову (завідуюча міським методичним кабінетом), Владиславу Базилевич (головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю), яка, на правах ведучої першого брейн-рингу у 2015 році, звернулася до учасників з привітальним словом. Чарівною ведучою цьогорічної гри стала Оксана Круковська (методист міського методичного кабінету).
Учасники команд під час гри продемонстрували глибокі знання з історії Каховки. Діти не плуталися в старих і нових назвах вулиць міста, поетичних рядках, швидко орієнтувалися в персоналіях і іменах тих, хто прославляв Каховку, згадували історичні дати часів Другої Світової війни і події XVIII-XIX століття. Гра проходила за олімпійською системою (6 раундів) на вибування. За підсумками напруженої гри у півфінал вийшли чотири команди: «Каховчанка», «Незабудки», «Аркан» та «Мандрівник». А ось фіналістами стали команди з шостої і другої школи - «Каховчанка» і «Мандрівник». Під час змагання у фіналі перемогу здобули учні СЗОШ № 2.
Усі учасники брейн-рингу були нагороджені дипломами та цінними призами від відділу освіти, а ініціативна група "Збережемо нашу історичну спадщину" подарувала кожному учаснику та керівнику буклети "Вулицями рідного міста: історичні райони Каховки". Кубок команді переможців вручила завідуюча Каховським історичним музеєм Світлана Сидьолкіна. Нагадаємо, що першим переможцем у 2015 році була команда «Резонанс» (ЗОШ № 5).
Дякуємо міському відділу освіти за творчий підхід та організацію інтелектуальної гри брейн-ринг «Моя Каховка», адже завдяки їй діти мають можливість випробувати себе у командній грі та вдосконалити свої знання.


Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: