Вівторок 19 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Нагородження кращої вчительки та кращого спортсмена

07.11.2019

Володарка учительского «Оскару» та чемпіон світу з Кіокушин карате на сесії Каховської міської ради

Міський голова Андрій Дяченко під час сьогоднішньої сесії від імені громади міста привітав талановитих каховчан: Міський голова Андрій Дяченко під час сьогоднішньої сесії від імені громади міста привітав талановитих каховчан:

вчительку географії Каховської гімназії - Пашковську Наталю, яка перша з каховських вчителів ввійшла в десятку фіналістів премії «Global Teacher Prize Ukraine».

Наталія Василівна отримала сьогодні грошову премію та подарунок від Каховської міської ради.
вихованця Каховського осередку Херсонської обласної федерації Кіокушин - Гриненка Олександра, який на чемпіонаті в Чилі завоював високе звання - Чемпіон Світу та визнаний кращим спортсменом Каховки в цьому році.

Андрій Дяченко нагородив грамотами та подарунками юного чемпіона та його талановитого тренера Дмитра Сіренка.

Дмитро Сіренко висловив подяку Каховській міській раді за фінансову допомогу для участі в чемпіонаті у Чилі.

Нам дійсно є ким пишатися! Нехай талант кожного каховчанина розквітне й приносить нам і нашому місту успіх та перемоги!