Вівторок 17 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Надія Салах – чемпіонка України з шахів

06.05.2015

З 15 по 27 квітня у м. Вінниця проходив Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років. Чудово виступила в цих змаганнях вихованка каховської дитячо-юнацької спортивної школи, учениця каховської ЗОШ № 3, кандидат у майстри спорту України Надія Салах. У першості з класичних шахів Надія стала срібною призеркою, в змаганнях за правилами швидких шахів (рапід) у нашої спортсменки четвертий результат, а у першості з бліцу Надія Салах здобула перемогу та звання Чемпіона України з шахів серед дівчат до 16 років.
Від імені всієї спортивної громадськості м. Каховки щиро вітаємо Надію Салах з успіхом на всеукраїнській шаховій арені, бажаємо міцного здоров’я та нових гучних спортивних перемог!