Вівторок 12 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

НАДІЯ САЛАХ - «БРОНЗОВИЙ» ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАХІВ

17.02.2015

З 2 по 10 лютого 2015 року у Львові проходив Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 20 років з класичних шахів. В турнірі взяли участь 52 шахіста та 21 шахістка, які розігрували першість за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу по 90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Чудово виступила в турнірі серед дівчат каховчанка кандидат у майстри спорту Надія Салах, яка набрала 6 очок з 9-ти можливих та стала «бронзовим» призером Чемпіонату України.

Спортивна громадськість нашого міста щиро вітає Надію з успіхом на всеукраїнському рівні та бажає здоров’я і нових спортивних перемог!