Субота 31 Жовтня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Надання земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей

24.09.2020

Каховка - одне з перших міст Херсонської області, яке долучилося до вирішення питання надання земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.
Так, станом на 22 вересня 2020 року рішенням сесії міської ради надано 223 дозволи на розробку проєктів землеустрою громадянам зазначеної категорії.
Додаткова інформація:
✔️ Надання дозволів стало можливим завдяки попередній розробці та затвердженню містобудівної документації "Коригування детального плану території V черги житлового масиву Свєтлово в межах вулиць Чкалова - Панкеєвська - Козацька - Соборності в м.Каховка Херсонської області" (2017 рік);
✔️ З міського бюджету на 2021 рік планується передбачити кошти на будівництво водопровідних колодязів, щоб підключити V чергу житломасиву Свєтлово до мереж водопроводу.