Субота 27 Листопада 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

На Херсонщині СБУ проведе планові антитерористичні навчання

19.05.2021

20 травня 2021 року Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області проведе планові антитерористичні навчання.
Масштабні тренування відбудуться у містах Нова Каховка, Таврійськ, на територіі Каховського та Скадовського районів в умовах максимально наближених до реальних.
Служба безпеки України просить жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей, утриматись від перебування у зазначених районах та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.
Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.
Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» УСБУ в Херсонській області (097) 131-24-71 або телефонувати - 102.

За інформацією Управління Служби безпеки України в Херсонській області