UKR
Понеділок 29 Травня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинНа Херсонщині розгорнуть 89 пунктів щеплення


22.04.2021

У Херсонській області для широкої вакцинальної кампанії буде розгорнуто 89 стаціонарних пунктів щеплення на базі закладів охорони здоров’я та амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Там працюватимуть медики, що пройшли відповідне навчання.


Де можна вакцинуватися?


Інформація з адресами й графіками роботи усіх пунктів щеплення розміщена на офіційному сайті Херсонської обласної державної адміністрації за посиланням: https://cutt.ly/uvJyUmU .


Хто може вакцинуватися?


Наразі щеплюються представники маломобільних груп населення та люди, які за ними доглядають (з виїздом додому), мешканці й працівники інтернатів, працівники ДСНС та прикордонники.


Як записатися на вакцинацію?


у сімейного лікаря;

через додаток «Дія»;

через гарячу лінію МОЗ: 0 800 60 20 19.


Якими вакцинами зараз щеплюють населення?


Для імунізації використовуються вакцини Covishield/AstraZeneca, CoronaVac/Sinovac Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech (отримана в рамках глобальної ініціативи COVAX). Наразі область очікує надходження чергової партії вакцини AstraZeneca.


Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними. Достовірну інформацію про вакцинацію проти COVID-19 отримуйте на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19.