UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинНА ЧОЛІ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В КАХОВЦІ


21.04.2016

При виконавчому комітеті міської ради діє міська координаційна рада з питань розвитку Українського козацтва, до складу, якої входить 12 чоловік. 20 квітня відбулось чергове засідання міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва (взяло участь 11 чол.). Засідання провів заступник голови координаційної ради, депутат міської ради Олександр Глущенко. Питання, які розглядались на її засіданні: 1. Про підсумки роботи міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради в І кварталі 2016 року (О.А.Глущенко). 2. Про участь міської делегації козаків та козачат в обласних урочистостях на території Кам’янської Січі (с. Республіканець Бериславського району) (Семенов М.А., В.А.Зубков). 3. Про участь козацьких організацій в міських заходах до Дня Перемоги та пам’яті загиблих каховчан в зоні АТО в 2014-2015 роках (В.А.Зубков). 4. Презентація відеофільму "Молодіжна Акція "Весняний подарунок" (О.А.Глущенко). 5. В "Різному" розглядались також питання щодо участі козацьких організацій в молодіжній Спартакіаді 07 травня о 10:00 на спортивному комбінаті "Олімпійський".
Олександр Глущенко у підсумковому звіті про роботу коордради в І кварталі 2016 року акцентував увагу на деяких фактах, які сприяють виконанню міської Програми розвитку Українського козацтва в місті. При її підтримці було проведено спільно з козачими (в тому числі молодіжними) товариствами міста 10 заходів, а саме: засідання з активістами молодіжного та козацького руху "круглого столу", присвяченого Дню Соборності України; урочисте покладення квітів з нагоди Дня Соборності України до козацького хреста гетьману Богдану Ружинському, Українським козакам та воїнам-каховчанам, які загинули в АТО; семінар-тренінг по козацькому вихованню для лідерів та наставників молодіжного та дитячого козацького руху міста; засідання координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва; велика рада Каховського Козачого товариства; участь козаків Каховського козацького куріння (4 рази) у волонтерських операціях в зоні АТО по вивозу загиблих ("груз 200"). Відновив діяльність військово-історичний курінь "Сокіл". На теперішній час він налічує 32 козачат із ЗОШ № 1 та ЗОШ № 5. В цих заходах взяло участь 590 чол. За звітний період в засобах масової інформації було лише 7 інформацій, з них одна на офіційному сайті територіальної громади міста.
У Каховському громадському формуванні з охорони громадського порядку "Щит" протягом року несли службу 12 козаків Каховського Козачого товариства, а всього кількість членів громадського формування 17 чоловік. Згідно з графіком, затвердженим керівництвом Каховського відділу поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області, вони здійснювали охорону громадського порядку, брали участь (18 рейдів) в профілактичних рейдах, по припиненню стихійної торгівлі в місті, виявленню бездомних громадян, по перевірці неблагонадійних сімей тощо організованих відділом у справах дітей, відділом економіки. Постійно несуть службу в місті, в тому числі і під час проведення міських масових заходів. Протягом року брали участь в охороні 10 міських заходах (різноманітні спортивні змагання, культурологічні та молодіжні заходи, в тому числі: заходи до Дня закоханих, новорічна дискотека, акція "Весняний подарунок" тощо). Затримано 22 правопорушників. Складено 11 протоколів. Профілактовано 18 осіб. Інформовано 52 громадян про недопустимість правопорушень та злочинів. Розкрито 3 злочини.
Відзначена і участь громадського формування з охорони громадського порядку "Щит" 8 Березня в молодіжній Акції "Весняний подарунок".

Фото: