UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

НА ПОКРОВУ ДО ПРИКОРДОННИКІВ


15.10.2014

  alt 14 жовтня на свято Покрови Пречистої Богородиці відбулась поїздка каховських волонтерів до прикордонників, які розмістилися на Чонгарі. Основна ціль - поздоровити захисників південних рубежів зі святом Покрови та Днем Українського козацтва, адже козаки в свій час теж захищали кордони українських земель.
    Поїздці передувала традиційна благодійна робота трудового колективу ТОВ “Тройка” (мінеральна вода “Каховка”), які зібрали кошти в сумі 17 тис. грн. Хотілось би відзначити, що шефська допомога Збройним Силам України є вже традицією даного колективу. В свій час колектив надавав шефську допомогу морякам ракетного катеру “Каховка”, а протягом 2014 року -  військовим підрозділам Збройних Сил та прикордонникам, які дислокуються не тільки на території Херсонської області, а й в зоні АТО.

    Допомога надавалась відділу прикордонної служби “Червоний чабан”, а зараз було прийнято рішення надати допомогу і прикордонникам, які дислокуються на півострові Чонгар. Представники трудового колективу звернулись до відомого в місті волонтера, прикордонника Олександра Зікранця. Він зв’язався з Чонгаром і прикордонники самі визначили основні термінові потреби. На кошти було закуплено теплі речі (светри, носки), балаклави, окуляри, бензопилу. Також було закуплено партію ліків від простудних захворювань, лікарські трави. Жінки з ТОВ “Тройка” надали також варення з малини та полуниці. Все це і було передано прикордонникам.
    Олександр Зікранець поздоровив захисників кордону з святом, передав привіт від трудового колективу ТОВ “Тройка”, від усіх каховчан, а також шефські подарунки і привітальні листи від учнів ЗОШ № 5. А 90-річна бабуся - мешканка Каховки - передала хлопцям з Чонгару дві теплі ковдри.
    В свою чергу прикордонники подякували каховчанам за постійну підтримку, ознайомили гостей з умовами проживання (а вони, звісно, що потребують поліпшення), розповіли про труднощі, які виникають під час  служби, про ситуацію на на їх частині кордону. Олександр Зікранець пообіцяв передати всі їх побажання і по можливості надати допомогу у вирішені проблем прикордоників.

 

Фото: