UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

НА ДЕНЬ МОЛОДІ ПІДНЯТО ПРАПОР ТА ВСТАНОВЛЕНО РЕКОРД


02.07.2014

altВ рамках вечірніх заходів до Дня молоді відбулося урочисте підняття Державного Прапору України на площі Трудової Слави. Завдяки громадській організації «Ділова Каховщина» було встановлено флагшток заввишки 20 метрів, на який і було піднято синьо-жовтий прапор розміром 5 метрів на 3 метри. Право підняти Державний прапор України було надано: міському голові Олександру Карасевичу; голові Каховської райдержадміністрації Віктору Балабанову; голові громадської організації “Ділова Каховщина” Руслану Романенку; члену міської Ради з питань молодіжної політики, лідеру молодіжного руху міста за останні 10 років Олександру Зікранцю. В урочисту мить підняття прапору вся площа співала державний гімн.  

Цього вечора на сцені відбулася ще одна історична подія, яка не залишила байдужими нікого - брати Меркулови, Тарас та Роман, встановили Національний рекорд України. Для реєстрації рекорду з Києва прибули експерти Національного Реєстру Рекордів - Лана Вєтрова та Дмитро Єсипчук. Суть рекорду полягала в тому, щоб розбити якомога більше цеглин на грудях у людини, що лежить на битому склі за 60 секунд. Хлопцям вдалося встановити рекорд, розбивши 10 таких цеглин.
Мешканців міста привітав секретар Каховської міської ради Олександр Гончаров, який вручив свідоцтва стипендіатів Каховської міської ради у номінаціях: «Освіта» - Катерина Амеліна, «Культура» - Юлія Копейко, «Спорт» - Федір Мороз, «Молодіжна політика» - Олена Кузьміна, «Ліцей» - Маріана Мишук. А начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков та практикантка відділу у справах молоді та спорту, член учнівського міського парламенту старшокласників, учениця 10 класу ЗОШ № 5 Віра Вовк нагородили переможців квест-гри “Каховка” солодкими призами. Нагадаємо, що з 23 по 29 червня в м. Каховка проводився індивідуальний квест, присвячений Дню Конституції України та Дню молоді. У ньому мали право приймати участь усі жителі нашого міста. Об`єдналися до однієї команди хлопці – Хіміч Станіслав, Іонін Володимир та Александров Андрій. Також приймала участь гарна дівчина – Стрюк Ганна та, навіть, сам начальник відділу у справах молоді та спорту, Віктор Зубков. За перемогу хлопці отримали цілий ящик морозива, яким поділилися з усіма учасниками заходу. Гадаємо, що наступного року у цій грі візьме участь набагато більше людей.
Музична програма зібрала на Площі трудової слави біля трьох тисяч осіб. Гармонійний концерт, цікаві пісні та талановиті виконавці зробили вечірній концерт незабутнім.
То ж Каховка – місто з великою історією, уславлене визначними подіями сьогодення та видатними городянами. Бажаємо молоді завжди залишатися активними, ініціативними та розбудовувати  українську Державу, спираючись на багатовіковий історичний досвід.
    Спонсори та партнери заходів: міський інтернет “CituNet”, громадська організація “Народне ополчення”, фото-салон “Фото-Чіз”, інтернет-ресурс “Каховка-інфо”, друкарня “Приватрекламадрук”, міська громадська організація охорони громадського порядку “Щит”, КП “Комунальне транспортне підприємство”, таксі “Пчёлка” та “Пятёрочки”, шоу-агенство “Зажигалка”,  Хотабич.
    Організатори заходів: відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради; відділ культури Каховської міської ради; відділ організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю; міський палац культури “Меліоратор”.

        

Фото: