Середа 23 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Музейний комплекс «Легендарна тачанка»: яким він буде за версіями УІНП. Долучайтесь до обговорення!

07.09.2020

Триває процес створення музейного комплексу навколо монумента «Легендарна тачанка». Враховуючи пропозиції робочої групи при міській раді, проєкти музейного простору, що надійшли від громадян, а також вимоги законодавства, Український інститут національної пам´яті розробив Проєкт Концепції музейного простору навколо монументу «Легендарна тачанка».
У баченні залучених до процесу розробки концепції науковців та мистецтвознавців, майбутній музейний комплекс навколо монументу має стати інтелектуальним центром промоції у суспільстві цінностей свободи, поваги до людської гідності, національної самобутності та правдивої історії, осередком осмислення інструментів пропаганди, лабороторією переосмислення та переозначення радянських тоталітарних практик, в тому числі мистецьких.
Концепція передбачає, що форма власності буде державна, статус комплексу - національний, а орган управління - Херсонська обласна державна адміністрація.
Орієнтовна структура комплексу включатиме в себе: музей із ключовими відділами (науковий, освітньої роботи, відділ фондів та комунікацій), музейно-мистецький простір довкола нього, конференц-зала, центр туристичного обслуговування (паркування, харчування, сувеніри та ін.).
Враховуючи вищезазначене, Інститут запропонував 2 варіанта просторових рішень музею. Безперечно, важлива думка каховчан з цього приводу! Тому на офіційній сторінці «Каховська міська рада» у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/kakhovkarada/ від 07.09.2020 розміщено інформацію про зазначені варіанти. Для того, щоб ознайомитись з ними - заходьте за посиланням та тисніть «лайк» на тому варіанті, який вам найбільше сподобався. Думки, зауваження та пропозиції надавайте за бажанням у коментарях до варіантів або до публікації.