UKR
Понеділок 06 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Музей посеред степу — нове життя “Легендарної тачанки”


25.06.2020

Створення музею посеред степу - це шанс для Каховки стати першою в Україні, де декомунізація означала б не знищення, а переосмислення і створення нових сенсів. 22 червня відбувся скайп-зв’язок між членами каховської робочої групи та представниками Українського національного інституту пам’яті за участю голови Херсонської ОДА Ю.Гусєва. Під час онлайн зустрічі, Інститут національної пам’яті (Антон Дробович) підтвердив, що готовий стати центром ініціативи створення такого музею в Каховці, однак потрібна взаємодія з громадою щодо концепції цього музею.
З метою вивчення громадської думки щодо створення музейного простору на території, прилеглої до монументу «Легендарна тачанка», стимулювання громадських ініціатив та залучення громадськості міста до заходів по збереженню монументу, його трансформації в сучасний культурологічний обʼєкт в рамках співпраці з Українським інститутом національної памʼяті, звертаємось до небайдужих каховчан! Якщо у вас є свіжі ідеї, як саме організувати простір біля монументу "Легендарна Тачанка" - надсилайте свої пропозиції до 07 ЛИПНЯ на адресу mv@kakhovka-rada.gov.ua з поміткою Тачанка*. В тексті листа зазначте своє ПІП, номер мобільного, а також короткий опис ідеї з її візуалізацією (креслення, малюнок, графічне зображення - на вибір).
У форманті означених пропозицій міський голова Андрій Дяченко оголошує конкурс на створення кращого проекту музею з візуалізацією ідеї. Яким саме ви бачите цей музей? Створення арт-резиденції або парку? Автор найкращої ілюстрованої ідеї гарантовано отримає гонорар 15000 гривень! Конкурсні пропозиції розглядатимуть члени робочої групи по збереженню монументу «Легендарна тачанка» та представники Українського інституту національної памʼяті.
З Положенням про проведення конкурсу проектних пропозицій щодо організації музейного простору на території монументу "Легендарна тачанка" можна ознайомитись у розпорядженні міського голови від 23.06.2020 № 111-р http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2020_rik

 

 

Фото: