Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДІЖНО-РОЗВАЖАЛЬНЕ СВЯТО “МИ - МОЛОДЬ УКРАЇНИ”

02.07.2019

30 червня на площі Трудової слави відбулось молодіжно-розважальне свято "Ми - молодь України" до Дня молоді. Ведучі Ганна Забєліна та Юрій Скляр створили незабутню та привітну атмосферу. Відбулось нагородження грамот міського голови та вручення посвідчень персональної стипендії міської ради для обдарованої молоді, які вручав міський голова Андрій Дяченко. Після чого відбулося урочисте підняття Державного прапору України. Право підняти Державний прапор України надали активістам молодіжного руху міста: Блищук Віроніці, Ліфінцевій Вікторії, Слободяну Олександру, Ініціативній групі «ГУК» (керівник Стрельчук Світлана), Скляру Юрію, Радіоновій Ользі, Сошніковій Софії, Мінській Олесі, Команді КВН «Гори по коліна» (капітан команди Римар Вікторія) та Каховській «Школі-студії кіно і телебачення «Studio КіТ» (керівники Ганна Забєліна та Геннадій Гнатовський). На площі були розміщені розважальні атракціони для дітей. За підтримки Андрія Дяченка та при сприянні Вегандза Мяснікяна молодь міста зустрічала гурти "Логус" (м. Нова Каховка) та «Вперше чую» (м. Київ) та наживо познайомилась з творчістю спеціального гостя свята - Гайтаною, а на завершення виступу відбулась фотосесія з бажаючими. Ще одним сюрпризом був виступ Новокаховської файєр-групи "Хорс" та спортивного клубу «Grand». На завершення свята глядачів чекало молодіжна дискотека.