UKR
Понеділок 17 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР 2018 Р.


27.08.2018

Протягом липня і серпня 2018 року за ініціативою відділу у справах молоді та спорту в місті проводилось опитування щодо рейтингу "Молодіжний лідер 2018 року". Темою опитування було: визначити за період із серпня 2017 по серпень 2018 рейтинг активістів молодіжного руху міста. Основні цілі: визначити молодіжного лідера Каховки 2018 року, подання його кандидатури на номінацію "Молодіжний лідер 2018 року ". Опитування проводили (через інтернет, по телефону та при особистих зустрічах) - Ліфінцева Вікторія, Щербанюк Діана, Блищук Віроніка - практиканти відділу у справах молоді та спорту, та начальник відділу - Віктор Зубков.
На цей раз було опитано 208 осіб (у минулому році 104). До рейтингу активістів молодіжного руху міста увійшло 40 номінантів (у минулому році 23).
Отже, на 13-10 місцях опинились Віра Вовк, Кашулін Сергій, Юлія Компанієць та Олеся Мінська, вони набрали по 4 голоси.
На дев’ятому місці Фаріна Аліна (активістка ЗОШ5, член міського парламенту старшокласників) вона набрала 5 голосів.
8-5 місце розділили Зубков Віктор (начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради), Щербанюк Діана (учасниця ініціативної групи "ArtArea", та школи кіно і телебачення "Кіт", практикантка відділу у справах молоді та спорту, член міського парламенту старшокласників), Скляр Юрій (Каховська відкрита ліга КВН, член міської ради з питань молодіжної політики) та В’ячеслав Пашинський (заступник керівника військово-патріотичного клубу "Сокіл", член міської координаційної ради з питань розвитку українського козацтва, керівник гуртка ЦДТ) вони набрали по 10 голосів.
На четвертому місці Мінський Григорій (молодіжна організація мотоклуб "Колеса Дракона", отаман Каховського козачого товариства, наказний осавул Каховської паланки УДЮТ "Січ", член міської ради з питань молодіжної політики, стипендіат міської ради для обдарованої молоді в 2017-18 роках в номінації "Молодіжна політика") він набрав 11 голосів.
На третьому місці Ліфінцева Вікторія (учасниця ініціативної групи "ArtArea", та школи кіно і телебачення "Кіт", практикантка відділу у справах молоді та спорту, член міського парламенту старшокласників) вона набрала 13 голосів.
На другому місці - Папаконстанді Марія (наставник куріння "Джура" школи 4 Каховської паланки УДЮТ "Січ", керівник відокремленого Каховського підрозділу громадської організації "Молодіжний клуб "Джура" - "Каховські джури", член міської координаційної ради з питань розвитку українського козацтва, член міської ради з питань молодіжної політики, лауреат премії Кабінету Міністрів України 2018 року) вона набрала 30 голосів.
На першому місці - Радіонова Ольга (член міської ради з питань молодіжної політики, директор станції юних натуралістів, керівник МО "Нічна Мана", стипендіат міської ради для обдарованої молоді в 2017 році в номінації "Молодіжна політика) вона набрала 31 голос.
Офіційне нагородження Ольги Радіонової як "Молодіжного лідера" відбудеться під час святкування Дня міста у вересні цього року. Відділ у справах молоді та спорту від імені учасників опитування буде рекомендувати міській раді з питань молодіжної політики на подання лідерів переможців опитування на номінацію персональної стипендії міської ради для обдарованої молоді у 2018 році в номінації "Молодіжна політика".
Щербанюк Діана та Ліфінцева Вікторія, практиканти відділу в справах молоді та спорту.

Фото: