Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДІЖНИЙ “КРУГЛИЙ СТІЛ”, ПРИСВЯЧЕНИЙ РОЗВИТКУ ВОЛОНТЕРСЬКОМУ РУХУ В КАХОВЦІ

03.03.2018

За ініціативою волонтера місії "Чорний тюльпан" Євгена Кишкіна 3 березня в приміщені Каховського міськвиконкому відбулось засідання молодіжного "круглого столу", присвяченого розвитку волонтерському руху в Каховці. Засідання розпочалось з доповіді учня 10 класу НВК "Каховська гімназія" Тищенка Данила з темою "Волонтерський рух в Україні: особливості розвитку". Спогадами про початок волонтерського руху, про його перші кроки в Каховці щодо допомоги Збройним силам України поділилась координатор ГО "Громадянська відповідальність" Захарченко Галина, а заступник голови ГО волонтерського об’єднання "Вогонь щирих сердець" Без’язична Людмила надала інформацію про сучасний стан в зоні АТО (очима волонтера) та про значення різноманітної волонтерської допомоги військовослужбовцям Збройних сил України. Своїми спогадами про роль волонтерів поділився перший заступники міського голови, учасник подій в АТО Олег Кожемякін.
Далі тему волонтерства продовжив член волонтерської місії "Чорний тюльпан" Євген Кишкін, який надав інформацію про діяльність волонтерської місії "Чорний тюльпан", а капелан Олег Фірюлін зупинився на значені морально-психологічної допомоги військовослужбовцям, особливо тим хто побував в зоні АТО або направляється туди. Керівник шкільного волонтерського клубу "Help & Hope" Нечітовський Костянтин та член цього клубу Папаконстанді Марія презентували напрямки волонтерської роботи їх клубу. На завершення начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков розповів про традиційну молодіжну патріотичну акцію "З любов’ю до захисників Державного кордонну", яка відбулась в лютому поточного року, а заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін, надав можливість учасникам "круглого столу" переглянути відеозвіт про проведену акцію. В різному - депутат міської ради Садова Анна анонсувала бюджет міських ініціатив "Громадський проект" на 2018 рік та закликала молодь міста взяти активну участь в конкурсі проектів щоб зробити наше місто кращим.