UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМОЛОДІЖНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ


28.08.2017

24 серпня у міськвиконкомі відбувся молодіжний "круглий стіл" присвячений"Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України". Його мета - публічний діалог влади та активістів молодіжного руху міста щодо міських заходів на найближчі свята та обговорення нагальних питань молодіжної політики.
 В роботі "круглого столу" взяли участь члени міської Ради з питань молодіжної політики, представники молодіжних та громадських організацій, депутати обласної Ради (Гондарева Галина,Філіпчук Павло), деутат міської ради Молчанова Олена, практиканти відділу міської Ради, волонтери, люди, які активно приймають участь у молодіжному житті міста, Засідання провів керуючий справами виконкому Віталій Чернявський, який від імені міської влади поздоровив присутніх з державними святами, а також розповів про програму Бюджету участі "Громадський проект (бюджет міських ініціатив)".
Учасники "круглого столу" взяли участь в обговоренні таких питань:
1. Про пріоритети міського конкурсу молодіжних соціальних проектів та програм ММГО, благодійних організацій та ініціативних груп на 2018 рік.(Чумаченко Ольга ,член міської Ради з питань молодіжної політики);
2. Про результати опитування на номінацію "Молодіжний лідер 2017 року"(Дар’я Харитонова, практикант відділу у справах молоді та спорту);
3. Інформація про проведення ІV-ї експедиції "У пошуках місця загибелі командарма Хоменка" (21.07.2017) та про проведення мандрівки "По козацьким місцям" (05.08.2017). (Каріна Калініна, практикант відділу у справах молоді та спорту).
Також учасники зацікавлено подивилися дві презентації, та відео які представили Харитонова Дар’я , та Калініна Каріна.

 
Харитонова Дар’я
практикант відділу у справах молоді та спорту

 

Фото: