Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДІЖНИЙ “КРУГЛИЙ СТІЛ”

20.11.2017

18 листопада в міськвиконкомі відбулося засідання молодіжного "круглого столу". З вступним словом та поздоровленням з Всесвітнім Днем молоді та Днем студента виступив начальник відділу у справах молоді та спорту Зубков Віктор і він же проінформував присутніх про можливість участі Каховки в Національному конкурсі "Молодіжна столиця України", який проводить Асоціація міст України при попередній домовленості з Міністерством молоді та спорту України і яка хоче долучити міста до участі у конкурсі з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Більшість учасників "круглого столу" підтримали саму ідею участі в конкурсі і пообіцяли взяти участь у заповнені заявки (заявки приймаються до 15 грудня). Член міської Ради з питань молодіжної політики Калініна Каріна проінформувала присутніх про рішення виконкому міської ради від 14.11.2017 № 288 "Про зміни у складі міської Ради з питань молодіжної політики", а саме: членами молодіжної Ради стали: Сошнікова Софія, члена ММГО "ДіЛО", Компанієць Юлю, менеджера соціальних проектів Фонду Ігоря Хомінця "Знай більше!" та Калініна Каріна, член міського учнівського парламенту старшокласників, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. Станом на 18 листопада до її складу входять 20 чоловік. Секретар міської конкурсної комісії з проведення конкурсу та оцінки соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на 2017 рік Владислава Базилевич проінформувала присутніх про підготовку та проведення міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2018 рік. Проекти на конкурс надаються до відділу у справах молоді та спорту до 01 грудня, а засідання конкурсної комісії відбудеться 12 грудня. Члени ініціативної групи "Збережемо нашу історичну спадщину" Скляр Юрій (керівник проекту) Базилевич Владислава, Мінський Григорій та Мінська Олеся звітували перед присутніми про реалізацію в 2017 році соціального проекту "Каховка туристична" і вони ж продемонстрували присутнім буклет (як один з підсумків проекту) "Каховка. Туристична карта. Дореволюційна доба (кінець ХІХ - початок ХХ ст.)". Мінський Григорій нагадав, що продовжується конкурс "Краща туристична екскурсія по Каховці" і закликав молодь взяти більш активну участь в конкурсі ініціативної групи. Один з учасників конкурсу, наставник куріння "Джура" Каховської паланки УДЮТ "Січ" Марія Папаконстанді (ЗОШ № 4) продемонструвала присутнім свій варіант екскурсії у виді буклету "Каховка українська", а наказний отаман Каховської паланки УДЮТ "Січ" Василь Безкоровайний проінформував про проект екскурсії Каховського Козачого товариства "Туристичний маршрут Козацьким сквером "Історії козака Мамая". Президент міського учнівського парламенту старшокласників Дзьоба Валерія та методист Центру дитячої творчості Горбач Лариса презентували присутнім проект міського учнівського парламенту старшокласників "Каховка молодіжна". Член ММГО "ДіЛО" Сошнікова Софія запросила присутніх взяти участь 1-2 грудня (на базі гімназії) в тренінгу "Школа волонтерів 2017", який реалізується Всеукраїнською громадською організацією "ПОРУЧ" в рамках проекту "Підтримка територіальних громад України та фінансуються німецьким урядом і виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. На завершення кореспондент газети "Новий день" розповів про проведення в Україні і в тому числі і на теренах Херсонської області XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA і запросив всіх присутніх взяти участь в його проведені 16 грудня на базі міськвиконкому та ЦДТ (Засідання дискусійного "круглого столу" та спільного засідання клубу "Молода сім’я" з XIV Міжнародним фестивалем Docudays UA). В роботі "круглого столу" взяла участь депутат міської ради Олена Молчанова.