UKR
Четвер 24 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

МОЛОДІЖНИЙ «КРУГЛИЙ СТІЛ» ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ


21.01.2019

19 січня в Каховці відбувся молодіжний "круглий стіл" (в рамках міських заходів з відзначення Дня Соборності України, затверджених міським головою 16 січня 2019 року). На початку роботи "круглого столу" начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков поздоровив присутніх з святами які вже наступили та зробив історичний екскурс з питання "Соборність України. Історія. Сучасність", а по закінченню свого виступу запросив присутніх (30 чол.) взяти участь в створені 22 січня на вул. Соборності "Ланцюга єднання" (початок в 13:30) та в урочистому мітингу (біля каховських дубів, відразу після закінчення флешмобу "Ланцюг єднання"). Віроніка Блищук, член міської Ради з питань молодіжної політики, розповіла про міські заходи до Дня Соборності України, а по закінченню її виступу, присутні переглянули фотозвіт від заступника начальника відділу у справах молоді та спорту Сергія Кашуліна "Каховка відзначала День Соборності 22 січня 2018 року". Науковий співробітник Каховського історичного музею філії Херсонського обласного краєзнавчого музею Валентина Чечина виступила з екскурсом "Топоніми та інші власні назви, що стали калькою назви міста Каховка".
Розглядались і інші питання: Про реалізацію проекту Ініціативної групи "Каховська Відкрита Ліга КВН" "Турнір Каховської Відкритої Ліги КВН" (керівник проекту Юрій Скляр) відзвітувала учасник проекту Владислава Базилевич, а член міської Ради з питань молодіжної політики Костянтин Нечітовський розповів про хід реалізації проекту Ініціативної групи "Чорний оксамит" (керівник Марія Папаконстанді) "Смуга перешкод" (остаточна реалізація відбудеться весною поточного року). В "Різному" Євген Голопотилюк розповів про проект "CyberBattle" та запросив всіх бажаючих до участі в проекті. Віроніка Блищук запросила всіх хто себе вважає молодим і закоханим 15 лютого в ЗОШ № 1 на молодіжний "квартирник" (початок в 16:00), присвячений дню Святого Валентина. Керівник ГО "МО "Нічна мана", директор СЮН Ольга Радіонова запропонувала взяти участь 14 лютого (з 11:30 до 13:00) вже в традиційній акції «Солодке серце» (біля ТЦ «Універмаг»). Цього року, в рамках акції буде проведено також фотосушку «З любов’ю в серці». Приймаються фотографії закоханих пар, підписані на ваш розсуд. Присилати їх можна на електронну адресу MolodUA2015@gmail.com. Десять найкращих фото будуть надруковані та вивішені під час акції. Віктор Зубков нагадав присутнім, що вже розпочалась патріотична акція "З любов’ю до прикордонників" (її закінчення 7 лютого). Акція проводиться вп’яте. Ініціаторами її були учні ДНЗ "КПЛСП". Учасники акцію готують подарунки прикордонникам та учасникам АТО і відправляють їх до дня Святого Валентина. Студент І курсу Острозької академії Найдьонов Данило розповів про свою волонтерську роботу в м. Остріг та поспілкувався з присутніми на тему "Громадське суспільство у шкільному самоврядуванні".
На завершення частина учасників "круглого столу" за нагоди Дня Соборності України поклали квіти до Козацького хреста гетьману Богдану Ружинському і Українським козакам в Козацькому сквері та створили символічне "Коло єднання" навколо пам’ятника.

Фото: