Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Молодіжний

30.08.2019

24 серпня, у міськвиконкомі відбувся молодіжний «круглий стіл», присвячений Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України. Мета заходу - публічний діалог влади та активістів молодіжного руху міста щодо міських заходів на найближчі свята та обговорення нагальних питань молодіжної політики. В роботі "круглого столу" взяли участь члени міської Ради з питань молодіжної політики, представники молодіжних, громадських організацій, ініціативних груп, депутати міської ради, практиканти відділів та управлінь міської Ради 2019 року, волонтери, люди, активісти молодіжного життя міста. Розпочався «круглий стіл» з вітального слова від заступника міського голови Олега Потоскуєва. За звичаєм, організатором молодіжного засідання став відділ у справах молоді та спорту. Учасники «круглого столу» взяли участь в обговоренні різноманітних питань, зокрема про історію держави. Пункт порядку денного про "Спадкоємність часів та єдність традицій історичного минулого" (до Дня Незалежності України)" презентував кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України Бовгиря Андрій (м. Київ). Голова Громадської ради, керівник ГО "МО «Нічна Мана» Радіонова Ольга ознайомила присутніх із заявою молодіжних організацій, ініціативних груп, молодіжних рад України, яка направлена на ім’я Президента України та до народних депутатів України щодо ймовірного об’єднання Міністерства молоді та спорту, культури та інформаційної політики України. Також Ольга розповіла про «Асоціацію Громадських Радників України», як дійовий інструмент правопросвіти у громадах. Питання про пріоритети міського конкурсу молодіжних соціальних проектів та програм ММГО, благодійних організацій та ініціативних груп на 2020 рік презентувала практикантка відділу у справах молоді та спорту 2019 року Затуринська Анастасія. Було оголошено результати опитування щодо Молодіжного лідеру року, яким став редактор Каховської Відкритої ліги КВН Юрій Скляр. Практикантка управління освіти 2019 року Волощук Ангеліна презентувала результати свого аналізу «Про питання, що цікавили молодь міста під час проведення молодіжних "круглих столів", присвячених Дню Незалежності України (ретроспектива 2006-2019 років)». На завершення, члени Студії «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ» презентували відеофільм "ХІІІ ювілейний Мотофестиваль "Тачанка 2019", а учасниці студії, Софія Осадчук та Дар’я Позднухова розповіли, як потрапили до студії. Під час «круглого столу» 2019 року не затихали позитивні емоції та сміх, проте було обговорено важливі питання та озвучено багато перспективних пропозицій. Кожен взяв участь із користю для себе.

Затуринська Анастасія, практикант відділу у справах молоді та спорту 2019 року