UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМОЛОДІЖНИЙ “КРУГЛИЙ СТІЛ”


17.02.2015

14 лютого у приміщенні міськвиконкому відбулося традиційне засідання молодіжного “круглого столу” (в рамках міських заходів до Дня закоханих). У засіданні взяли участь 27 активістів молодіжного руху міста. Перед його початком перший заступник міського голови Павло Пуляєв привітав присутніх зі святом закоханих та побажав їм палкого кохання, вічної молодості та завжди залишатись патріотами нашого міста, а потім вручив календарі “Каховка 2015. З легенди в майбутнє...”:

- БФ “Лєпта” (керівник С.Бжезицька) - за організацію та проведення VІІ дитячого фестивалю “Різдвяні зорі”;

- ДНЗ “Каховський професійний ліцей сфери послуг” - за ініціативу та активну участь в молодіжній патріотичній акції “З любов'ю до захисників Державного кордону”;

- Дідику Артуру та Іотовій Іванні - за організацію та проведення новорічної дискотеки.

Під час засідання розглядалися питання: 1) Про хід реалізації м. Каховці в 2014 році міської щорічної акції “Молодь при владі” (доповідачі — Віра Вовк, член міської Ради з питань молодіжної політики, практикантка відділу у справах молоді та спорту 2014 року та Андрій Боінчан, практикант відділу у справах молоді та спорту 2013 року, студент НУ ім. Драгоманова); 2) Про алгоритм створення Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради (доповідач — Ксенія Панченко, практикантка відділу у справах молоді та спорту 2014 року); 3) Про проведення патріотичної акції “Збери папір - допоможи Збройним Силам України (доповідач — Олександр Зікранець, член міської Ради з питань молодіжної політики, ініціатор патріотичної акції); 4) Про проведення 20 лютого акції по вшануванню героїв “Небесної сотні” (доповідач — Станіслав Зеленчук, представник обласної ГО “Правий сектор Херсонщини”); 5) Інформація про міські заходи до Дня закоханих (доповідач — Ксенія Панченко); 6) Презентація відеоролика “Маленькі історії Великої України - гетьман в чорному оксамиті” (презентував Дмитро Волошко, практикант відділу у справах молоді та спорту 2014 року); 7) Про проведення 30.04.-03.05.2015 року в м. Стара Любовня (Словацька Республіка) міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру” (доповідав — Віктор Зубков, начальник відділу у справах молоді та спорту); 8) Презентація відеофільму “Соснова Січ - школа виживання” (презентував Артем Шевченко, практикант відділу у справах молоді та спорту 2014 року); тощо. В роботі “круглого столу” взяв участь заступник міського голови Віталій Чернявський.

 

 

 ©"Фотографії Віри Вовк"