П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДІЖНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

05.06.2018

1 червня, у вечірній час, в Каховці на центральній площі біля дубів, відбулось молодіжне свято (в рамках міських заходів) OPEN AIR "ВІТАМІН D", присвячене Дню захисту дітей. Свято відбулось за підтримки міського голови Андрія Дяченка, відділу у справах молоді та спорту, відділу культури, відділу освіти. Його організатором виступила також мережа кав’ярень "Coffeeman". Фурор серед дітей викликав постійний гість свята, керівник Новокаховської файєр-групи "Хорс" Ігор Остроумов. Він, в образі "справжнісінького японського самурая" розважав, фотографувався та роздавав цукерки і морозиво дітям, а коли стемніло його колектив продемонстрував чудове світлодіодне "LED ШОУ". Порадував каховську молодь і виступ кавер-гурту № 1 у Харкові "THE CAPERS", а на завершення їх радувала молодіжна дискотека разом DJ IVAN NAZAROV (м. Каховка), MC KOT (м. Херсон).
Організатори дякують за допомогу в проведені свята партнерам: Каховському відділу поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області, КП "КТП", Міському ГФОГП "Щит", Хотабичу та інформаційним спонсорам свята: інформаційно-аналітичному виданню "Каховские новости", газеті нашого краю "Каховська зоря", офіційному сайту територіальної громади міста, групі "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.