UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

МОЛОДІЖНА РАДА В ДІЇ


24.04.2017

21 квітня відбулося чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради (взяло участь 11 чол. з 20). Засідання провів заступник міського голови, голова міської міської Ради з питань молодіжної політики Володимир Федченко, який проінформував членів молодіжки про роботу міської Ради з питань молодіжної політики у І кварталі 2017 року. При цьому Він в своєму виступі акцентував увагу присутніх на тому, що з 1 січня 2017 року розпочали вже діяти дві міські програми: комплексна Програма "Молодь" на 2017-2021 роки та вперше програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" (обидві програми затверджені сесією міської ради 24.11.2016). За звітний період було проведено 31 молодіжний захід (в 2016 - 20), у яких взяли участь 5962 чол. (в 2016 - 3675). На реалізацію молодіжних заходів в І кварталі з міського бюджету було виділено 7747 грн. (в 2016 - 7968 грн.). Всього на реалізацію молодіжних заходів Програми "Молодь" в 2017 році передбачено в міському бюджеті 110 тис. грн. (в 2016 - 112 тис. грн.). Враховуючи кошти (18990 грн.), які передбачено на реалізацію Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді", то отримуємо рекордну суму - 128990 грн.
Говорячи про підсумки роботи молодіжної Ради в звітний період, Федченко В.В. виділів наступні заходи та ініціативи: новорічна молодіжна дискотека, заходи до Дня Соборності України та Дня Героїв Крут, заходи до дня закоханих та присвячені Міжнародному жіночому Дню, участь молоді міста у флеш-мобі "Пам’яті Героїв Небесної сотні", проведення "круглих столів": про роботу волонтерів місії "Чорний тюльпан", ГО "Військово-патріотичний клуб "Каховка" та присвяченого Дню українського добровольця, перегляд документального фільму "Легіон. Хроніка Української Галицької армії (УГА) 1918-1919 р.р." благодійна акція газети "Каховские новости" "Допоможи малозабезпеченим дітям", тренінг по програмі "Активні громадяни" від Британської Ради, тощо. Протягом лютого-березня ММГО "ДіЛО" та ГО "МО "Нічна Мана" (як переможці міського конкурсу проектів та програм з молодіжних проблем на 2017 рік) розпочали реалізацію своїх проектів і на їх реалізацію з міського бюджету за рахунок міської комплексної програми "Молодь" було виділено відповідно 3000 грн. та 2000 грн. Активними були і лідери молодіжного руху міста: Радіонова Ольга, Мінський Григорій, Степанова Олена, Олександра Окул, Мошенський Олександр, Скляр Юрій, Папаконстанді Марія, Чумаченко Ольга, Пашинський В’ячеслав та ін.
Федченко В.В. ознайомив присутніх з проектом Плану заходів, щодо відзначення в місті Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Атлесна Т.Г. закликала молодь міста долучитись до участі в традиційній патріотичній акції "Каховка - ветеранам війни" і надала список (32 чол.) учасників бойових дій Другої Світової війни, яких бажано було б поздоровити зі святом на передодні Члени молодіжної ради пообіцяли, що обов’язково будуть залучати молодь міста до акції "Каховка - ветеранам війни".
Начальник відділу у справах молоді та спорту, заступник голови міської Ради з питань молодіжної політики Віктор Зубков проінформував присутніх про про фінансове забезпечення міської комплексної Програми "Молодь" у І кварталі 2017 року (на заходи було виділено 7747 грн.) та її орієнтовне фінансування у ІІ кварталі 2017 року (планується виділення коштів в сумі 38400 грн. на молодіжні заходи та 18990 грн. на 9 стипендій для обдарованої молоді). Він також надав інформацію щодо Рекомендацій парламентських слухань (відбулись в Києві 02.11.2016) про становище молоді в Україні на тему "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді", в тому числі і про завдання, які поставлені Українським парламентом перед органами місцевого самоврядування та про визначені пріоритетні напрямки в реалізації державної молодіжної політики: зайнятість молоді; забезпечення молоді житлом; національно-патріотичне виховання молоді; популяризація здорового та безпечного способу життя молоді; підтримка талановитої молоді.
Заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Кашулін С.Г. презентував присутнім Положення про проведення XIII міської молодіжної Спартакіади, присвяченої Дню Перемоги, дню пам’яті і примирення та каховчанам, які загинули в зоні АТО на Сході України. Спартакіада відбудеться 6 травня в 10:00 на с/к "Олімпійський".
В "Різному" Зубков В.А. проінформував присутніх про План заходів з підготовки та проведення в області заходів у зв’язку із 80-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років, який 19.04.2017 за № 24/343 затверджений головою Херсонської обласної державної адміністрації А.А.Гордеєвим, а Федченко В.В. запросив членів молодіжної Ради взяти участь в роботі "круглого столу" з нагоди Дня Перемоги, який проводився за ініціативою Військово-патріотичного клубу "Каховка" і основним питанням буде питання з дослідження переправи Каховка - Берислав в 1941 році.
Член молодіжної Ради Радіонова Ольга запросила присутніх взяти участь 25 квітня о 10:00 в ДНЗ "КПЛСП" у офіційному відкритті "Будинку книги, яке відбудеться в рамках заходів проекту ГО "МО "Нічна Мана"" "Будинок книги", а також проінформувала про проведення 25 травня профорієнтаційного квесту для учнівської молоді міста.

Фото: