UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМолодіжна рада підвела підсумки роботи за І-ІІІ квартали


09.11.2020

06 листопада, після тривалої перерви в роботі, викликаної карантинними обмеженнями, відбулося чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики. Питання, які розглядались на засіданні молодіжної Ради: 1. Про індивідуальні заходи з протиепідемічної безпеки по запобіганню поширенню COVID-19; 2. Про проєкт рішення виконавчого комітету міської ради "Про зміни у складі міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради"; 3. Про підсумки роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради за І-ІІІ квартали 2020 року; 4. Про підсумки опитування щодо визначення кандидатури на звання «Молодіжний лідер року»; 5. Про підготовку до міського конкурсу соціальних проєктів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2021 рік; 6. Про підготовку документів в номінаціях по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2021 рік; 7. Про проєкт Плану роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради на 2021 рік; тощо.
Заступник міського голови, голова міської Ради з питань молодіжної політики Олег Потоскуєв відзвітував про роботу Ради та зазначив, що у зв’язку з заходами по запобіганню поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в м. Каховка, згідно з розпорядженням міського голови від 18.03.2020 № 51-р "Про заходи щодо попередження розповсюдження коронавірусу та мінімізації наслідків роботи в умовах карантину", наказом управління культури, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації від 17.03.2020 № 16 "Щодо оголошення карантину", з 17 березня 2020 року були заборонені всі масові заходи, у тому числі з залученням дітей та молоді. Враховуючи це, робота у звітному періоді частково перейшла в онлайн формат. За звітний період в проведених заходах взяли участь 13808 чол. (в 2019 році - 40033 чол., в 2018 році - 7056, в 2017 році - 7255).На реалізацію заходів з міського бюджету було виділено 298907 грн. (в 2019 році - 275804 грн.). На реалізацію заходів міської комплексної програми "Молодь" в IV кварталі 2020 року в міському бюджеті передбачено 16338,0 грн. (2019 році - 21196,0 грн.).
Начальник відділу у справах молоді та спорту Лідія Левчик окреслила орієнтовний План роботи Ради на наступний рік та наголосила, що відділ чекатиме на пропозиції до цього Плану до кінця грудня 2020 року.
Секретар міської Ради з питань молодіжної політики Владислава Базилевич поінформувала присутніх щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 по Херсонській обл. та м. Каховка, а також звернула увагу на заходи по запобіганню поширенню інфеції. Також на засіданні обговорили зміни до складу Ради. Важливими аспектами зустрічі стали питання підготовки до чергового конкурсу соціальних проєктів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів (В.Базилевич) та документів в номінаціях по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді (заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін). Так, згідно з Положенням про конкурс, проекти на 2021 рік потрібно здавати до відділу у справах молоді та спорту до 1 грудня 2020 року включно. В електронному варіанті Положення є на офіційному сайті територіальної громади міста у розділі «Молодіжне та спортивне життя». Наступним кроком стане створення конкурсної комісії, і до 19 грудня 2020 року відбудеться її засідання, яке і визначить переможців конкурсу на 2021 рік.
Член міської молодіжної Ради Анастасія Затуринська нагадала присутнім, що ще в липні-серпні цього року вшосте було проведено опитування серед активістів молодіжного руху міста щодо визначення рейтингу "Молодіжний лідер 2020 року". Переможцем на цю номінацію стала член Каховської паланки УДЮТ "Січ", берегиня Каховського Козачого товариства, член ММГО "Мотоклуб "Колеса Дракона" Мінська Олеся. Але свою відзнаку вона не отримала у з`вязку з тим, що таку номінацію в цьому році було скасовано. Члени Ради вирішили затвердити рішенням міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради повторно та подати пропозицію міському голові нагородити Мінську Олесю в номінації "Молодіжний лідер 2020 року" на Всесвітній День молоді та День студента, який буде відзначатися в цьому році 17 листопада.
Наостанок обговорили заходи до Всесвітнього Дня молоді (10 листопада) та Дня студента (17 листопада). Зважаючи на епідемічну ситуацію по області та у місті, було запропоновано онлайн формат: фотоконкурс "Завжди молоді" (контактна особа - Ольга Радіонова), конкурс есе "Моя студентська історія" (контактна особа - Владислава Базилевич). Бережіть себе та своїх близьких! Усім 36,6!

 

 

 

Фото: