UKR
Субота 10 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМОЛОДІЖНА РАДА ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ


29.10.2018

26 жовтня відбулося чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики. Перед її початком заступник міського голови, голова міської Ради з питань молодіжної політики Олег Потоскуєв вручив керівнику громадської організації "Молодіжна організація "Нічна Мана" Ользі Радіоновій довгоочікувану нагороду - "Молодіжний лідер 2018 року". Питання, які розглядались на засіданні молодіжної Ради: 1. Про роботу міської Ради з питань молодіжної політики у ІІІ кварталі 2018 року; 2. Про підсумки проходження літньої практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування влітку 2018 року; 3. Про підготовку та проведення міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2019 рік; 4. Про проект змін в складі міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради; 5. Обговорення кандидатур на персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Молодіжна політика" на 2019 рік; 6. Про участь в національному конкурсі "Молодіжна столиця України"; тощо.
Протягом ІІІ кварталу, за сприяння міської Ради з питань молодіжної політики та молодіжних громадських організацій і ініціативних груп було проведено 14 заходів (з початку року - 102), в яких взяли участь 7056 чол. (з початку року - 26537 чол.). На реалізацію цих заходів з міського бюджету (219500 грн. - на рік) було виділено 60451 грн. (з початку року - 205090 грн.).
Влітку 2018 року на базі трьох відділів міської ради (відділ культури, архівний відділ та відділ у справах молоді та спорту) проводилась практика учнів-членів міського учнівського парламенту старшокласників в якій взяло участь 6 юних парламентаріїв з 4 загальноосвітніх закладів міста (ЗОШ № 1, 3 , 5, гімназія).
9 серпня міський голова підписав розпорядження підписав розпорядження за № 156-р "Про визначення пріоритетів надання муніципальних грантів у міському конкурсі соціальних проектів та програм з молодіжних проблем на 2019 рік", а саме: 1) популяризація здорового та безпечного способу життя молоді; 2) національно-патріотичне виховання молоді; 3) підтримка талановитої молоді; 4) зайнятість молоді; 5) молодіжна політика та розвиток молодіжного руху міста; 6) розвитку місцевої молодіжної ініціативи та місцевого самоврядування; 7) розвиток громадської освіти, аматорської культури, духовності та спорту. До 1 грудня всі бажаючі організації та ініціативні групи можуть подати свої проекти та програми на міський конкурс до відділу у справах молоді та спорту. Члени молодіжної Ради обговорювали також кандидатури на персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Молодіжна політика" на 2019 рік. Було запропоновано 9 кандидатур. В результаті голосування кандидатами на отримання стипендії стали: вдруге - Пашинський В’ячеслав (заступник керівника військово-патріотичного клубу "Сокіл"), Ліфінцева Вікторія (учасниця ініціативної групи "ArtArea" та школи кіно і телебачення "КіТ" (МПК "Меліоратор") та Мінська Олеся (член Каховської паланки УДЮТ "Січ", ММГО "Мотоклуб "Колеса Дракона"). Молодіжна рада прийняла рішення взяти участь в національному конкурсі "Молодіжна столиця України", ініціатором якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики, Національна молодіжна рада України та Асоціація міст України. Конкурс проводиться з 7 вересня по 10 листопада 2018 року. Також прийнято рішення про введення до складу міської Ради з питань молодіжної політики Блищук Віроніку (член міського учнівського парламенту старшокласників, учениця 11 класу ЗОШ № 1, практикантка відділу у справах молоді та спорту 2018 року). Вона ж і стала одним із ініціаторів проведення в Каховці молодіжно-розважального свята "Halloween в Каховці", яке відбудеться 28 жовтня 2018 року на площі Трудової слави з 16:00 до 20:00. Заступник міського голови О.Потоскуєв запросив присутніх взяти участь в 02 листопада (в 10:00 в Паркі Слави (в рамках міських заходів до) в урочистому мітингу, присвяченому Дню визволення України та Дню визволення Каховки від нацистських загарбників та їх сателитів. Збір 02 листопада о 9:45 біля меморіального комплексу "Вічний вогонь". На завершення О.Радіонова проінформувала присутніх про участь в проекті «Відкрита демократична платформа».

Фото: