UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМОЛОДІЖНА РАДА ПІДСУМУВАЛА РОБОТУ ЗА І КВАРТАЛ


08.04.2016

07 квітня 2016 року відбулося чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. Засідання проводив заступник голови міської Ради з питань молодіжної політики, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Питання, які розглядались на її засіданні: 1. Про роботу міської Ради з питань молодіжної політики у І кварталі 2016 року. 2. Інформація про фінансове забезпечення міської комплексної Програми "Молодь" у І кварталі 2016 року та її орієнтовне фінансування у ІІ кварталі 2016 року. 3. Про проведення міської молодіжної Спартакіади, присвяченої Дню Перемоги та каховчанам, які загинули в зоні АТО на Сході України. 4. Інформація про робочу групу по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки. 5. Про організацію патріотичних акцій з привітання ветеранів Другої Світової війни.
Начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков у підсумковому звіті про роботу молодіжної Ради в І кварталі 2016 році зупинився на заходах, які були проведені протягом кварталу (20 заходів, в яких взяло участь 13675 чол.), а саме: заходи до Дня соборності, заходи до дня закоханих (молодіжна патріотична акція "З любов’ю до захисників Державного кордонну", знайомство парламенту старшокласників з роботою відділів міської ради, молодіжне свято "Все починається з кохання", "круглий стіл" з активістами молодіжного руху міста, засідання клубу "Молода сім’я", презентація відеозвіту про акцію "З любов’ю до захисників Державного кордонну", молодіжна акція "Солодке серце"); заходи, присвячені Міжнародному жіночому Дню (засідання клубу "Молода сім’я", молодіжна Акція "Весняний подарунок", фотовиставка, присвячена 100-річчю святкування свята 8 Березня, знайомство членів учнівського самоврядування ДНЗ "КПЛСП" з роботою відділів міської ради), а також - новорічна молодіжна дискотека, вечір пам’яті відомого українського співака Кузьми (Кузьменко Андрій), участь молоді міста у флеш-мобі "Пам’яті Героїв Небесної сотні", зустріч учнівської молоді з поетом Олегом Олексюком, інтелектуальний конкурс "Маленький ерудит", міський молодіжний фестиваль соціальних проектів патріотичного спрямування "Простір щасливого дитинства", засідання міської Ради з питань молодіжної політики, засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності, засідання робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки тощо. Звернув він увагу присутніх також на інші аспекти молодіжного руху міста: протягом лютого-березня ММГО "ДіЛО" (проект"Активна молодь - здорова молодь", керівники Окул Є.В., Дмитренко О.Я.) та ініціативна група "Молодь України" (проект "Активна молодь - майбутнє нашого міста" (керівник Руль О.) розпочали реалізацію своїх проектів. На їх реалізацію з міського бюджету (за рахунок міської комплексної програми "Молодь") було виділено відповідно 2485 грн. та 1350 грн. Всього на заходи Програми "Молодь" було виділено 7968 грн.
Заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін презентував присутнім Положення про проведення міської молодіжної Спартакіади, присвяченої Дню Перемоги та каховчанам, які загинули в зоні АТО на Сході України. Спартакіада відбудеться 7 травня в 10:00 на с/к "Олімпійський".
Про організацію патріотичних акцій ("Україна - ветеранам Другої Світової війни" та "Травневий кошик ветерану") з привітання ветеранів Другої Світової війни розповіла Олена Спільна (начальник відділу з нагляду управління праці та соціального захисту населення), Наталія Волкова (член міської Ради з питань молодіжної політик) та учениця ДНЗ "КПЛСП" Алла Селезньова.


Фотографії  Костянтина Нечитовського

 

Фото: