Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Молодіжна акція “Весняний подарунок”

10.03.2020

8 березня, в центрі міста вп’яте проходила молодіжна акція "Весняний подарунок". Вона була присвячена Міжнародному жіночому дню, яка проводилась за ініціативи ГО "МО "Нічна Мана" та за підтримки відділу у справах молоді та спорту. В цьому році її підтримали також вихованці Станції юних натуралістів, МПК "Меліоратор", члени ініціативної групи "ГУК", команда КВН "Гори по колена", співробітники міського громадського формування з охорони громадського порядку "Щит" та Каховського МРУ ГУ ДСНС України у Херсонській області. Учасники акції святковим картками та теплими побажаннями поздоровляли жінок зі святом. В рамках молодіжного свята проводився також благодійний ярмарок. Діяла фотозона. Присутніх радували піснями відома в Каховці співачка Коваленко Оксана та її вихованці Руденко Валерія та Сєвєрін Софія. Оргкомітет та учасники акції поздоровляють всіх жінок з таким теплим, квітучим та чудовим святом - святом весни, кохання і молодості!