UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

МОЛОДІЖНА РАДА ОБГОВОРИЛА ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ


20.06.2014

19 червня у приміщенні міськвиконкому відбулося засідання міської ради з питань молодіжної політики.

Звіт про роботу ради з питань молодіжної політики у ІІ кварталі 2014 року презентував присутнім заступник міського голови Віталій Чернявський. В ІІ кварталі при підтримці ради було проведено 22 молодіжних заходів, у яких взяли участь близько 3741 чол. До кінця червня відбудуться заходи до Дня Конституції, Дня молоді та Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні: “круглий стіл”, мандрівка до Горностаївського району “В пошуках місця загибелі командарма”, засідання клубу “Молода сім'я”, музично-розважальний захід “Святкуємо разом” тощо.

Про фінансування заходів міської комплексної Програми “Молодь” у І півріччі 2014 року та її орієнтовне фінансування у ІІІ кварталі 2014 року розповів начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков.

 Особливий інтерес присутніх викликало рішення виконавчого комітету Каховської міської ради від 17.06.2014 № 146 “Про підготовку та проведення культурно-мистецьких, молодіжних та спортивних заходів до Дня Конституції України та Дня молоді в м. Каховці 28-29 червня 2014 року”. Адже каховська молодь — активний ініціатор та учасник більшості запропонованих заходів. Про все це проінформували присутніх головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Владислава Базилевич та практикантка відділу у справах молоді та спорту Віра Вовк. Також Владислава Базилевич нагадала присутнім, що побачити повний перелік заходів до Дня Конституції України та Дня Молоді може кожен бажаючий на сайті територіальної громади міста в рубриці “Анонс”. Артем Шевченко, практикант відділу у справах молоді та спорту, поділився з присутніми своїми враженнями про проходження практики у відділах Каховської міської ради влітку 2014 року. А Віктор Зубков розповів про те, як проходить підготовка VІІІ мотофестивалю “Тачанка-2014”. Сам фестиваль відбудеться 25-27 липня під гаслом “Тачанка об'єднує”.

На завершення засідання ради практикантка відділу у справах молоді та спорту Ксенія Панченко продемонструвала присутнім відеофільм “Флеш-моб 27 травня 2014 року “Разом нас багато!””.

Фото: