П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“МОЛОДЬ ПРИ ВЛАДІ”

12.03.2016

10 березня у міськвиконкомі, в рамках молодіжних заходів міської щорічної акції "Молодь при владі" відбулося знайомство представників учнівського парламенту ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" (22 чол.) з роботою відділів Каховської міської ради. Була проведена оглядова екскурсія-знайомство з роботою відділів: центр надання адміністративних послуг, культури, ведення Державного реєстру виборців, у справах дітей, у справах молоді та спорту, організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, загальним тощо. Відбулася і зустріч ліцеїстів з міським головою Андрієм Дяченко в його робочому кабінеті. Далі спілкування продовжили за "круглим столом", що провів начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Екскурсію проводили практиканти цього відділу 2015 року Марина Бєч (ЗОШ № 4) та Катерина Руденко (ЗОШ № 3). На завершення ліцеїсти переглянули відеозвіти про акції: "З любов’ю до захисників Державного кордонну" і "Весняний подарунок", а також відеозвіт від керівника клубу "Молода сім’я" Владислави Базилевич про проведення спільного засідання Благодійного фонду "Лепта" з клубом "Молода сім’я".