Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МОЛОДЬ ОБГОВОРЮЄ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНУ РЕФОРМУ

27.05.2015

23 квітня на базі Каховського міськвиконкому відбувся черговий молодіжний "круглий стіл", присвячений адміністративно-територіальної реформі. З основного питання "Проблеми і перспективи реформи децентралізації влади. Адміністративно-територіальна реформа на Каховщині." виступив міський голова Олександр Карасевич. Під час обговорення цих питань присутні ділились своїм думками з приводу майбутнього реформи в Каховці, ділились також досвідом поляків. На думку міського голови саме адміністративна реформа в наших сусідів є найбільш успішною реформою за часів пострадянської Польщі. Він також підкреслив, що всі умови для її реалізації в Каховці є і місто готове об’єднуватись з сусідніми територіальними громадами (які зараз входять до Каховського району): Чорнянськака, Кам’янська, Любимівська, Василівська, Малокаховська та Коробківська. В рамках цієї ж проблеми з питанням "Досвід участі в дебатах "Розвиток місцевого самоврядування: проблеми та перспективи" в рамках польсько-українського проекту "Суспільний капітал для українського самоврядування"" виступив координатор проекту в Каховці Олег Батурін, який поділився досвідом створення дебатних клубів та обговорення питань адмінреформи в рамках проекту.
Під час засідання "круглого столу" розглядались також і інші питання, які хвилювали каховську молодь: "Про хід реалізації в Каховці проекту "Молодіжний захід "Лісова школа безпеки" в рамках проекту "Локальні НГО для розвитку громади" та спільного проекту Каховського Козачого товариства і Херсонської обласної організації Соборне козацтво "Січ" "Козацькому роду нема переводу" (виступив один з керівників проектів голова правління ГО "Споживач", член міської Ради з питань молодіжної політики Микола Огданець); Про молодіжні заходи ММГО "ДіЛО" в рамках "Тижня планування сім’ї" та "Тижня Європи" в травні 2015 року (виступила виконавчий директор ММГО "ДіЛО" Світлана Зібіньова); Про рішення виконавчого комітету міської ради від 12.05.2015 № 133 "Про підготовку та проведення культурно-мистецьких, молодіжних та спортивних заходів до Дня Конституції України та Дня молоді в м. Каховці в червні 2015 року" (виступила практикантка відділу у справах молоді та спорту 2014 року Ксенія Панченко); Про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників на базі відділів Каховської міської ради влітку 2015 року (виступили практикантки відділу у справах дітей 2014 року Гонна Пігура та Анжела Махтей). Інформацію про стан впровадження Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" в м. Каховка доніс присутнім начальник відділу у справах молоді та спорту, Віктор Зубков, а заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін презентував фотозвіт про участь молоді міста в міських заходах щодо відзначення 70-річчя Перемоги.