Вівторок 23 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Міжнародний гросмейстер дає сеанс одночасної гри в Каховці

09.07.2019

08 липня в центрі міста, біля Каховських дубів вдруге відбулась шахова подія (перший сеанс відбувся 30 липня 2018 року) - сеанс одночасної гри (на 22 дошках) Наталії Жукової з юними шахістами - вихованцями шахового відділення Каховської ДЮСШ та Нової Каховки. Серед місцевих шахістів був і каховський письменник Володимир Михайлов (Віктор Вальд). Сеансером виступила знаменита українська шахістка, Міжнародний гросмейстер, заслужений майстер спорту України з шахів, Олімпійська чемпіонка, дворазова чемпіонка Європи, Чемпіонка Світу та Європи в складі збірної України та почесний громадянин міста Каховки Наталя Жукова. Ініціатором проведення шахового сеансу виступила сама міжнародний гросмейстер, а її ідею підтримав міський голова Андрій Дяченко, який і подякував Наталії за такий шаховий дарунок для юних шахістів. У кожного з учасників була змога перевірити свої сили у чесному поєдинку з дуже авторитетним противником. Слідкувати за грою могли всі бажаючи. Кожному з учасників гри Наталія намагалась дати поради щодо подальших успіхів у такій цікавій та інтелектуальній грі, як шахи. Наталя Олександрівна відзначила також гру юних обдарувань, а особливо: Надеєва Ростислава (єдиний учасник, який зіграв у нічию з міжнародним гросмейстером) та Здольника Дениса (обидва м. Каховка), а також відзначила гру Володимира Михайлова. По закінченню сеансу заступник міського голови Олег Потоскуєв та начальник відділу у справах молоді та спорту вручили Олімпійській чемпіонці Подяку міського голови та квіти. На жаль дощова злива фактично завадила Наталії поспілкуватись з глядачами та гравцями сеансу, а також провести автографсесію та фотосесію. На згадку про шахову подію в Каховці, всі її учасники зробили колективне фото. Сеанс був організований відділом у справах молоді та спорту та ДЮСШ, при підтримці Центру дитячої творчості та районного будинку культури. Спонсором виступила туристична агенція "SIESTA".