UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ


27.04.2020

26 квітня 1986 року, 34 роки тому, сталася аварія на Чорнобильській АЕС - найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності.
Майже третина території України з населенням 2,4 млн осіб була забруднена радіоактивними викидами внаслідок цієї катастрофи. Аварія на Чорнобильській АЕС суттєво змінила радіаційну обстановку і на значних територіях в багатьох європейських країнах.
Цьогоріч у зв’язку із карантином всі масові заходи скасовано. Але це не завадить нам пам’ятати про ліквідаторів, які ціною свого життя та здоров’я приборкали невблаганну ядерну стихію.
Дорогі чорнобильці, щира подяка вам та низький уклін! Ми схиляємося перед вашою силою духу, самовідданістю та жертовністю, проявленими заради прийдешніх поколінь. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного щастя, благополуччя і добробуту!
Каховчани, вшануймо хвилиною мовчання пам’ять ліквідаторів, які назавжди відійшли у вічність. Український народ та світова спільнота ніколи не забудуть про їхній подвиг. Слава Героям-чорнобильцям!
Міський голова Андрій Дяченко, працівники міськвиконкому.

Фото: