Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

03.12.2018

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН визнала 3 грудня Міжнародним днем осіб з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до проблем осіб з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і свобод, є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищених верств населення - людей з обмеженими фізичними можливостями.
В нашому місті проживає 36109 осіб, з них 2078 - особи з інвалідністю.
3 грудня 2018 року міський голова Андрій Дяченко, секретар міської ради Ірина Гончарова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олег Потоскуєв та начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Скрипніченко завітали на свято до Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Міський голова тепло привітав вихованців, їх батьків та педагогічний колектив з Міжнародним днем осіб з інвалідністю, а на знак турботи про творчий розвиток дітей цього закладу, подарував сучасний музичний центр.
Після цього міський голова Андрій Дяченко з вищезазначеною делегацією відвідали міське товариство осіб з інвалідністю «Надія», де міський голова привітав членів товариства та вручив монітор для комп’ютера, необхідний для виконання статутних завдань товариства.
Крім того, начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Скрипніченко привітав з Міжнародним днем осіб з інвалідністю голів міських товариств УТОГ та УТОС та вручив їм набори посуду та солодощі.
Всі подарунки придбані за рахунок коштів платників податків м. Каховки.
Сьогодні Каховська міська рада долучається до міжнародної ініціативи щодо відзначення 3 грудня Дня осіб з інвалідністю і бажає всім міцного здоров’я, життєвих успіхів, мирного неба, добробуту та родинного затишку.

Начальник управління Андрій Скрипніченко