UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


21.09.2015

Вже традиційним є проведення 21 вересня в загальноосвітніх закладах міста Міжнародного дня миру. Символічним є те, що це початок Тижня рідного міста в закладах освіти. І саме сьогодні було проведено акцію «Голуб Миру» у школах, яку кожен освітній заклад представив по-різному.
У Каховській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 проведено урочисту лінійку з виконанням Гімну України, уроку-мужності із залученням інспекторського складу РВ ГУ МНС України в Херсонській області. У Всеукраїнській акції «Голуб Миру» учні школи бажають добра, миру, дружби всім людям світу. Під час проведення Єдиного уроку «Ми - каховчани!» 25.09.2015  із закликом: «Мир потрібен всім!» вони планують передати панно «Голуб миру», зроблене з дитячих листівок, учаснику АТО Олександру Лизнюку.
У Каховській ЗОШ № 6 відбулася акція "Голуб Миру". Учні дев’ятого класу закликали всіх учнів школи: «Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Живіть у мирі та злагоді уже в нашій школі!». Спільно з вчителем образотворчого мистецтва учні виготовляли паперових голубів, на яких були висловлені побажання та слова підтримки для військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.
Приклади проведення акції будуть висвітлені в рамках Тижня рідного міста в загальноосвітніх закладах міста.

 

 

Фото: