UKR
Середа 12 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Міський відкритий шаховий турнір


11.05.2016

7 травня 2016 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор завершився традиційний відкритий міський турнір з шахів (швидка гра), присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги у Другій світовій війні. Змагання, які тривали три дні, були організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та за спонсорської підтримки приватного підприємця Олега Олійника.
В турнірі взяли участь 25 шахістів з Каховки та Нової Каховки, у т. ч. - три кандидату у майстри спорту. Першість розігрувалась за швейцарською системою з дев’яті турів та контролем часу 20 хвилин на партію кожному учаснику.
З першого та до останнього туру змагань точилася гостра боротьба за перемогу у турнірі. У підсумку лише дев’ятий тур визначив переможця та призерів. Двоє з учасників набрали однакову кількість очок - по 7 з 9 можливих - першорозрядник Володимир Єгоров з Н.Каховки та каховчанин кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський. За додатковими показниками перше місце здобув В.Єгоров, на другому місці - Д.Кузьоминський. Третє місце з 6,5 очками зайняв ветеран каховських шахів кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович.
Призери турніру, а також наймолодший учасник - Ростислав Надєєв (набрав 4 очки), були нагороджені грамотами, медалями та призами від організаторів та спонсора.

О.Пільщіков,
гол. суддя турніру