П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Міський учнівський парламент старшокласників розпочав літню практику в органах місцевого самоврядування

12.06.2018

11 червня на базі міськвиконкому відбулось спільне засідання представників міського учнівського парламенту старшокласників та працівників відділів міської ради щодо проходження практики учнями-членами парламенту старшокласників (випускники 10-х класів) на базі відділів міської ради влітку 2018 року. Практика буде проходити з 12 червня по 30 серпня на базі 3-х відділів міської ради: відділ у справах молоді та спорту, відділ культури та відділ освіти. В практиці візьмуть участь 11 учнів із 4-х загальноосвітніх закладів міста. Кожен практикант, який обрав за власним бажанням відділ, протягом трьох тижнів буде проходити практику в одному з відділів міської ради. Протягом канікул (за окремим індивідуальним планом) вони ознайомляться з роботою відділів міської ради та приймуть участь в організації молодіжних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів, а також в підготовці проектів рішень сесії міської ради, виконкому та розпоряджень міського голови. Крім цього вони будуть готувати матеріали та брати участь в засіданнях міської Ради з питань молодіжної політики, молодіжних "круглих столів". Побувають на засіданнях виконкому та сессії міської ради тощо. Після її проходження практиканти підготують звіти і в листопаді відзвітують на підсумковій конференції, а по її закінченню отримують особистий сертифікат за підписом міського голови про проходження практики в органах місцевого самоврядування влітку 2018 року.