П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МІСЬКИЙ УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ СТАРШОКЛАСНИКІВ РОЗПОЧАВ ЛІТНЮ ПРАКТИКУ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

03.06.2016

02 червня на базі міськвиконкому відбулось засідання "круглого столу" міського учнівського парламенту старшокласників (взяло участь 18 чол.) та начальників відділів міської ради щодо проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників на базі відділів міської ради влітку 2016 року. Засідання провів начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Прийнято рішення щодо проходження 18-ми учнями практики на базі 4-х відділів міської ради: відділ у справах молоді та спорту, відділ у справах дітей, відділ культури, відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю. З цього приводу міський голова підписав розпорядження "Про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників на базі Каховської міської ради влітку 2016 року", згідно з яким практика буде проходити на базі 4 відділів міської ради з 06 червня по 28 серпня.
Кожен практикант, який закінчив 10 клас і обрав за власним бажанням відділ, протягом трьох тижнів буде проходити практику в одному з відділів міської ради. В проходженні практики беруть участь 17 учнів із загальноосвітніх шкіл та вперше учениця з ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг", які протягом канікул (за окремим індивідуальним планом) ознайомляться з роботою відділів міської ради та приймуть участь в організації молодіжних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів, а також в підготовці проектів рішень сесії міської ради, виконкому та розпоряджень міського голови. Крім цього вони будуть готувати матеріали та брати участь в засіданнях міської Ради з питань молодіжної політики, з питань розвитку фізичної культури та спорту, в засіданнях комісії з питань прав дитини, тощо. Після її проходження практиканти підготують звіти і в листопаді відзвітують на підсумковій конференції, а по її закінченню отримують особистий сертифікат за підписом міського голови про проходження практики в органах місцевого самоврядування влітку 2016 року. Керівники практики - начальники відділів міської ради: Зубков В.А., Матросова І.О., Крупіна Т.С. та головний спеціаліст Базилевич В.І.