П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

МІСЬКИЙ ТУРНІР ШКІЛЬНИХ КОМАНД КВН НА КУБОК КАХОВСЬКОЇ ВІДКРИТОЇ ЛІГИ КВН

26.12.2017

23 грудня в МПК "Меліоратор" відбулась ІІ Міський турнір шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН (перша гра була 14.11.2014). В грі вперше взяли участь 7 шкільних команд КВН: "Сан-Франциско" (ЗОШ № 1, капітан команди Панчук Богдан), "ОПГ" (СЗОШ № 2, капітан команди Дроздік Аліна), "Попытка № 4" (ЗОШ № 3, капітан команди Цалко Аліна), "Горы по колено" (ЗОШ № 4, капітан команди Тишковець Віолетта), "Команда" (ЗОШ № 5, капітан команди Калініна Каріна), "Восточный квартал" (ЗОШ № 6, капітан команди Єфименко Марія), "Алиса" (Гімназія, капітан команди Демченко Богдана). Тема гри - "Хо-Хо-Хо, Тра-Тра-Тра, З Новим Роком "Школота!". Команди грали в трьох традиційних програмах: "Візитка" ("Моменти шкільного життя"), фоторозминка та Домашнє музичне завдання (фрістайл) (на вільну тему). Ведучий гри, капітан каховської команди КВН "Всё нормально" - Олександр Мошенський. В залі був аншлаг (близько 600 чоловік). Команди видавали такий гумор (не завжди дитячий), що могли їм позаздрити і команди, які беруть участь в турнірах Каховської Відкритої ліги КВН. Багато жартів були дуже влучними і стосувались в більшості багатопланового міського життя. Перед остаточним підведенням підсумків, міський голова Андрій Дяченко вручив всім командам та їх наставникам Подяки за за участь у Міському турнірі шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН, а начальник відділу освіти Михайло Гончар торти від народного депутата України Сергія Хланя. В підсумку перемогу святкувала команда "Алиса" (Гімназія) (13,33 бал.), якій голова журі, перший заступник міського голови Олег Кожемякін та редактор Каховської Відкритої ліги КВН Юрій Скляр вручили Кубок Кубок Каховської Відкритої ліги КВН та грошові призи переможцю та призерам (за рахунок продажу квитків): І місце - 2500 грн., ІІ місце - 1500 грн., ІІІ місце - 800 грн. Друге місце зайняла команда "Горы по колено" (ЗОШ № 4), яка відстала від команди-переможця на 0,16 балів (13,17 бал.)!!! Третє місце посіла команда "Сан-Франциско" (ЗОШ № 1), яка набрала 12,83 балів. Перед початком гри глядачі переглянули цікаві відео - "Репортаж з відкриття новорічної ялинки в Каховці 19 грудня 2017 року", який надав партнер Каховської Відкритої ліги КВН Каховська школа кіно і телебачення "КіТ". Керівники Гнатовський Геннадій і Забеліна Анна. Організатори гри: Каховська Відкрита ліга КВН, міський учнівський парламент старшокласників, відділ освіти, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, МПК "Меліоратор", ЦДТ. Спонсори та партнери гри: Каховська школа кіно і телебачення "КіТ", Офіційний перевізник - таксі "Пчёлка", Друкарня "Приват", ГО ОГП "Щит", БО Мережа Каховка. Інформаційні спонсори: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook.