UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМіський голова звернувся до мешканців Каховської громади стосовно початку нового опалювального сезону


01.11.2021

29 жовтня міський голова Віталій Немерець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував інформацію щодо опалення бюджетних установ Каховської територіальної громади.

Міський голова зазначив, що на сьогодні все, що потрібно було зробити з боку місцевої влади - зроблено. Міськвиконком прийняв рішення розпочати опалювальний період 2021-2022 рр. на території Каховської територіальної громади для споживачів, які використовують індивідуальні джерела теплопостачання, - з 26.10.2021 року, а для централізованого опалення - з 01.11.2021 року.

Котельні та обладнання, необхідні для того, щоб розпочати опалення у закладах освіти та інших бюджетних установах, незважаючи на всі труднощі та перепони, підготовлені на 100%.

Опалення в Каховській центральній міській лікарні та дитячих садочках сіл Чорноморівка та Малокаховка вже розпочато за рахунок використання твердопаливних котлів.

Але там, де використовується газ, постачальником якого є компанія «НАФТОГАЗ», виникли затримки з підписанням договорів між постачальником та споживачами.

У звʼязку із значним збільшенням вартості газу, Уряд з жовтня поточного року розробив програму щодо постачання газу за пільговою ціною для бюджетних установ. У нашій громаді всі бюджетні установи своєчасно підготували та направили всі необхідні для укладання угоди щодо постачання газу документи.

Але «НАФТОГАЗ» ще не підписав ці угоди, не дивлячись на похолодання. Можливо через те, що рішення Уряд прийняв лише 23 жовтня, а у «НАФТОГАЗу» таких бюджетних установ по всій Україні аж 31000. Тому цей постачальник просто не встигає укласти своєчасно угоди зі всіма пільговиками. Пільгова вартість для таких організацій встановлена у розмірі 16,8 грн. за куб.м.

Віталій Немерець запевнив, що він тримає це питання під особистим контролем.