UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ РАЙОНІВ З ПИТАНЬ РЕФОРМ


19.05.2015

19 травня у приміщенні міськвиконкому міський голова Олександр Карасевич зустрівся з представниками територіальних громад Любимівки, Василівки, Чорнянки, Коробків, Малої Каховки, Кам’янки та ін.
Олександр Карасевич наголосив на тому, що, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», кожен район має розробити перспективний план розділення на територіальні громади. Це рішення повинно бути погоджено між головами сільських, селищних рад, головою райдержадміністрації та громадою.
Зазначене питання викликало бурхливе обговорення. Це й зрозуміло, адже кожен керівник, який знаходиться на чолі окремої територіальної громади, переймається тим, як будуть почувати себе мешканці під час та після процесу реформування.
Олександр Карасевич зазначив, що об’єднана територіальна громада отримає додаткові можливості, передусім фінансові. «Об’єднані територіальні громади прирівнюються і наділяються усіма правами, які мають міста обласного значення, тобто це отримання податку з доходів фізичних осіб, можливість отримання базової дотації, прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом в отриманні освітньої, медичної субвенції», - підкреслив він. Крім того, він додав, що школи та лікарні ніхто не буде закривати, адже таке рішення може прийняти тільки територіальна громада.

Фото: